atkarīgi no laikapstākļiem OpenSprinkler Dārza apūdeņošana ar Netatmo meteoroloģisko staciju

mājas > Forumi > Prezentēts > atkarīgi no laikapstākļiem OpenSprinkler Dārza apūdeņošana ar Netatmo meteoroloģisko staciju

10 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 10 (no 10 kopā)
  • autors
    posts
  • #24366
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man ir viens, lai laistītu savu rindu mājas dārzu OpenSprinkler Uzstādīts laistīšanas dators Gardena laistīšanas sistēmas kontrolei atkarībā no laikapstākļiem.

    Der OpenSprinkler ir uzstādīts garāžā un apgādā trīs apūdeņošanas zonas, kas aprīkotas ar Gardena 24V maiņstrāvas vārstiem. Tas ir integrēts manā WLAN tīklā, izmantojot integrēto WLAN adapteri, un tiek piegādāts ar strāvu, izmantojot saistīto barošanas bloku. Vārsti ir uzstādīti Gardena 2-ceļu vārstu kastē Backyard un 1-way vārstu kastē Frontyard. Zāliens aiz mājas tiek laistīts ar uznirstošo kvadrātveida smidzinātāju un turbīnas uznirstošo smidzinātāju. Augu laistīšanai mājas priekšā esošajās dobēs un puķu podos terasē aiz mājas tiek izmantoti dažādi pilienveida apūdeņošanas sprauslas.

    Uzstādīšanas des OpenSprinkler garāžā

    Tā Opensprinkler Es izmantoju 3.1-DC kopš 2019. gada pavasara. Pirms tam man bija divu gadu pieredze ar vienu OpenSprinkler OSBee vāc, bet nevēlējās palaist garām laika apstākļu kontrolētas apūdeņošanas priekšrocības.

    Tajā atrodas trīs apūdeņošanas zonas OpenSprinkler Programmaparatūras programma, kas definēta kā "Backyard Lawn", "Backyard Flowers" un "Frontyard Flowers".

    Manuprāt, no laika apstākļiem atkarīgai dārza laistīšanai ir jēga tikai tad, ja ir piekļuve uzticamiem vietējiem laika apstākļu datiem. Jo īpaši nokrišņu daudzums dažādās vietās var būt ļoti atšķirīgs. Šī iemesla dēļ es integrēju savu esošo Netatmo laika staciju vadības ierīcē.

    Kā laikapstākļiem specifiska metode OpenSprinkler Es izmantoju Cimmermana metodi. Es uzstādīju mitruma bāzes vērtību uz 65%, visas pārējās bāzes vērtības tika saglabātas. Es domāju, ka tas diezgan labi atbilst vidējai mitruma vērtībai Centrāleiropas dārzkopības periodā, un man ar to ir bijusi laba pieredze.

    Pašreizējā versijā V2.0.4 no OpenSprinkler Laikapstākļu dienests, pēdējo 24 stundu laikapstākļu dati tiek izmantoti, lai aprēķinātu apūdeņošanas vērtību "% Water Level", ja atlasāt Cimmermana metodi un atlasāt vietējo meteoroloģisko staciju vai Weather Underground. Tomēr tā ir lielāka priekšrocība salīdzinājumā ar klasisko Cimmermana metodi, jo apūdeņošanas vērtības aprēķinā ieplūst jaunāki dati par temperatūru, mitrumu un nokrišņiem.

    Pēdējos gados maksājumu sistēmas arvien vairāk ir ieviesuši laikapstākļu pakalpojumu sniedzēji un mākoņpakalpojumi, kā arī OpenSprinkler Šajā sakarā komanda veica arī vairākus atjauninājumus.

    Lai kļūtu mazliet neatkarīgāks no tā, man ir OpenSprinkler Laikapstākļu pakalpojums, kas instalēts Raspberry Pi kopā ar atvērtā koda laikapstākļu programmatūru WeeWx. WeeWx izveido savienojumu ar Netatmo meteoroloģisko staciju, kā arī ļauj grafiski attēlot laikapstākļu datus. Arī kļuva par OpenSprinkler Es pārkompilēju programmaparatūru 2.1.9(7), un laikapstākļu dienesta periodiskā aptauja ir atiestatīta no 6 stundām uz vienu stundu. Manuprāt, tas ir vienīgais veids, kā iegūt aktuālos datus par apūdeņošanu agrā rīta stundā. Laika servisa vietējā Raspberry Pi instalācija arī nozīmē, ka par to nav jāmaksā papildu izmaksas OpenSprinkler komanda palielināta balsošanas biežuma dēļ.

    Lai izvairītos no laistīšanas lietus laikā, tika uzstādīts arī Kenko M152 lietus sensors un ar OpenSprinkler Sensora ieeja S1 ir pievienota. IFTTT mākoņpakalpojumu vairs nevar izmantot brīdinājumiem par lietu, jo garantētais reakcijas laiks bezmaksas versijā var būt līdz 1 stundai.
    Es izmantoju tikai IFTTT, lai Google kalendārā reģistrētu kopējo lietus daudzumu, ko noteica Weather Underground par iepriekšējo dienu un OpenSprinkler izmantotās aktivitātes.

    Pēdējos gados zālienu, ziedus un krūmus kaisa ik pēc divām dienām pulksten 7:00. Šim gadam ir jāuzlabo ūdens apgāde uz podā esošajiem augiem uz terases, jo acīmredzot karstajās dienās viņiem ūdens jāapgādā biežāk nekā ik pēc divām dienām.

    Zāliens tagad tiek kaisīts ik pēc divām dienām neilgi pēc saullēkta. Ziedi un krūmi tiek laisti katru dienu pulksten 18:00. Zālienam tiek iestatīta 100% bāzes vērtība 30 minūtes, bet ziediem un krūmiem - 100% bāzes vērtība 15 minūtes. Bet es joprojām optimizēju šeit un, iespējams, zāliena apūdeņošanu var palielināt līdz trim dienām ar 100% bāzes vērtību 45 minūtes.

    Man arī ceļojuma laikā ir svarīgi pārbaudīt laistīšanas sistēmas darbību. Papildus kontrolei OpenSprinkler ar OpenSprinkler Lietotne ir arī cietās kļūdas gadījuma jaudas atiestatīšana OpenSprinklers iespējams, izmantojot radiovadāmu kontaktligzdu, ko var vadīt attālināti, izmantojot Fritz!Box.

    #24402
    AdminAdmin
    administrators

    Nu to es saucu par lielisku aprakstu.

    Esmu arī integrējis savu meteoroloģisko staciju, bet joprojām esmu Weatherunderground OpenSprinkler.

    #24456
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiks, Franzšteins,

    Man arī šis projekts ir padomā. Vai varat sniegt man papildu saites vai avotus, lai es varētu izmantot netatmo laikapstākļu un lietus informāciju OSPI var izmantot. Turklāt man, iespējams, būtu nepieciešama pašreizējā versija OpenSprinkler par PI, bet es nezinu, kā to izdarīt. Tāpēc esmu ļoti pateicīgs par jebkādu informāciju.

    #24473
    AdminAdmin
    administrators

    Sveiki, hg, es runāju angliski Opensprinkler forumā, saistītajos ceļvežos un zināšanu bāzes rakstos, kā arī OpenSprinkler GitHub repozitorijs faktiski ir viss aprakstītais. Nedaudz apgrūtinoši ir visu atrast kopā, bet diemžēl nav pilnīgs apraksts vienuviet. Vienkāršākais veids būtu reģistrēt Netatmo staciju Weather Underground, kas OpenSprinkler atjauniniet programmaparatūru un pēc tam izvelciet laikapstākļu datus no Weather Underground. Šeit ir dažas interesantas saites par šo tēmu: https://opensprinkler.com/forums/topic/error-building-firmware-from-source/ https://openthings.freshdesk.com/support/home https://github.com/opensprinkler Diemžēl nākamās trīs nedēļas esmu atvaļinājumā, bet pēc tam labprāt palīdzu - ja iespējams. Ar cieņu Franz (nodots tālāk)

    #24480
    Anonīms
    Neaktīvs

    Liels paldies par padomu, Franz. Es to izmēģināšu. Pagaidām es lietošu netatmo tikai kā lietus datus un temperatūras avotu, izmantojot Weather Underground. Mani interesē precīzāka situācijas integrācija manā dārzā, sadaļā “Opcijas” un “Paplašinājumi” es varu pārslēgt DarkSky laika apstākļu datus uz WUnderground. Vai man joprojām ir nepieciešams WeeWx? Es pametu programmaparatūru tādu, kāda tā ir pašlaik (2.1.9. (4)). Ja man ir nepieciešams arī atjauninājums katru stundu, iespējams, tas būs jāpalaiž vēlreiz. Bet es domāju, ka tas ir atkarīgs no izvēlētās laika apstākļiem raksturīgās metodes. Man tas ir jāmēģina. Kāda jums tur ir (Zimmerman, ETo)?

    #24489
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tikai mirklis. WeeWx nav nepieciešams. Weather Underground var tieši iekļūt OpenSprinkler izvēlēties kā laikapstākļu pakalpojumu. Es izmantoju Cimmermana metodi. ETo nevar izmantot ar Weather Underground.

    #24491
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pašlaik es varu atvērt kontu Weather Weather, bet, pievienojot meteoroloģisko staciju, rodas kļūda. Tomēr bez meteoroloģiskās stacijas es nevaru pieteikties uz API kodu. Es turpināšu mēģināt.

    #25930
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki, vai Netatmo dati joprojām darbojas apūdeņošanas kontrolei? Es nevaru reģistrēt savu Netatmo WU. Taču uzgāju rakstu, saskaņā ar kuru Netatmo ir beidzis sadarbību ar WU un līdz ar to mani pašu lietus mērījumi un Netatmo dati vairs nav izmantojami.

    https://community.homey.app/t/info-netatmo-hat-die-partnerschaft-mit-weather-underground-beendet/44000

    Kādas vēl ir iespējas izmantot vietējo lietus daudzumu no sava dārza, lai aprēķinātu apūdeņojamā ūdens daudzumu? Laika prognoze lielajā pilsētā ir pārāk neprecīza. Vienmēr kaut kur līst, bet ne vienmēr manā dārzā.

    #25940
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kā aprakstīts iepriekš, man ir OpenSprinkler Laikapstākļu pakalpojums, kas instalēts Raspberry Pi kopā ar atvērtā koda laikapstākļu programmatūru WeeWx. Taču pastāv arī iespēja Netatmo datus pārsūtīt uz laikapstākļu dienestu "MeteoWare Plus". Tādā veidā tos var pārsūtīt no Meteoware Plus uz Weather Underground. Tam joprojām vajadzētu darboties. Tikai pamēģini to!

    #26351
    Maikls BetzsMaikls Betzs
    Dalībnieks

    Hello,

    vai tagad ir skaidrs, ka netatmo ir pārtraucis sadarbību ar Wu?
    Jūs joprojām varat reģistrēt netatmo ierīces WU vietnē.

    Pielikumi:
    Jums ir jāpiesakās savā profilā lai apskatītu pievienotos failus.
10 ierakstu skatīšana - no 1 līdz 10 (no 10 kopā)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu, jums ir jāpiesakās.