Použitie v šachte (studni)? Mám problémy s AC alebo DC

Úvodná stránka > Foren > Zvyčajne > Použitie v šachte (studni)? Mám problémy s AC alebo DC

Schlagwörter: 

Zobrazenie 2 príspevkov - 1 až 2 (z 2 celkom)
  • autor
    príspevky
  • # 20503
    anonym
    Neaktívne

    Dobrý deň,

    Chcel by som mať ethernetové zariadenie v skrini normálnej veľkosti.
    Tiež by som chcel pripojiť osem prepínateľných vedení s 24 V ventilmi 1 ″. Potrebujem potom verziu Ethernet AC a ktorú napájaciu jednotku?
    Existuje balík na 8-riadkovú distribúciu?

    S pozdravom

    Lars

    # 20559
    adminadmin
    správca

    Môžete ísť s OpenSprinkler Ovládanie solenoidových ventilov AC alebo DC 24VAC. Verzia DC využíva obvodový trik, ktorý pri zapnutí zosilní napätie a tým aktivuje solenoidové ventily. Krátko nato napätie klesne späť na napätie napájacieho zdroja (7,5 V DC - 12 V DC).

    Pokiaľ ide o výkon, všetko závisí od toho, koľko elektromagnetických ventilov chcete súčasne prevádzkovať.

    V zásade to môžete vypočítať takto: Výkon určuje nárazový prúd solenoidového ventilu.

    OpenSprinkler má spotrebu cca 2,2W = cca 0,1A. Solenoidový ventil Rain-Bild má maximálny prúd 0,3A

    To znamená, že so 4 elektromagnetickými ventilmi MÁTE ZÁRUKU 4x zapínací prúd 0,3 A + 0,1 A = 1,3 A, mal by sa použiť ďalší väčší zdroj s prúdom 2A. V obchode máme rôzne zdroje napájania.
    Ak prevádzkujete súčasne iba jeden alebo dva solenoidové ventily, máte 2 × 0,3 A + 0,1 A = 0,7 A, postačuje napájanie 1A. Aj keď máte 20 solenoidových ventilov, ale aktivujete iba 2 súčasne, stačí to.
    Poznámka: Toto je iba príklad výpočtu! Dbajte na technické údaje výrobcu solenoidového ventilu!

     

    Pokiaľ ide o distribútora, pozrite sa sem:

    https://dvs-beregnung.de/dvs-specials/plugrain-garten/hunter-wandverteiler

     

Zobrazenie 2 príspevkov - 1 až 2 (z 2 celkom)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.