Ospi Integrácia do domácej siete s IOBroker

Úvodná stránka > Foren > Zvyčajne > Ospi Integrácia do domácej siete s IOBroker

Schlagwörter: , , ,

Zobrazenie 3 príspevkov - 1 až 3 (z 3 celkom)
  • autor
    príspevky
  • # 25552
    Zaveste kurčaZaveste kurča
    Účastník

    Dobrý deň,

    Tie mám už roky Ospi Doska sa používa, minulý rok som musel nainštalovať novšie RPI, pretože to neskoré už pravdepodobne nebolo kompatibilné s aktuálnym firmvérom.

    Zatiaľ všetko v poriadku, teraz som zistil, že Ospi Surface :8080 nie je vždy spoľahlivo dostupný, je možné, že k nemu nemôžem pristupovať z viacerých zariadení súčasne?

    Niekedy som musel vytiahnuť zástrčku, aby som reštartoval, pretože som sa nemohol dostať ďalej.

    Preto som to chcel zaviesť do IOBrokera, implementoval to tu už niekto?

    Raz som aktivoval MQTT a urobil prvé kroky pomocou linuxového adaptéra OSPI dotaz, aby som mohol na diaľku spustiť čistý reštart..

    Určite by malo zmysel aktualizovať Raspbian na RPI, alebo tam je Opensprinkler rel. Jednoduchá starostlivosť?

    Pozdrav

     

    Tomáš

    Prílohy:
    Musíte byť prihlásený na zobrazenie priložených súborov.
    # 26049
    anonym
    Neaktívne

    To by zaujímalo aj mňa. Mám na mysli hodnoty z Netatmo (integrované do ioBroker). Ospi odovzdať, napríklad pozastaviť zavlažovanie na 24 hodín, keď začne pršať. Ale nemyslím si, že súčasná implementácia MQTT je na to určená.

    Pozdrav

    HG

    # 26050
    Zaveste kurčaZaveste kurča
    Účastník

    Tak som to náhodou ten týždeň dostal Ospi integrovať do iobroker cez Mqtt.

    Mal som zadaný port, ktorý už bol obsadený Sonoffom, takže som sa naposledy nedostal ďalej.

    Práve som urobil aktualizácie.

    Ale momentálne mám pri sebe iné stavenisko ospi unf iobroker nepokračuje..

Zobrazenie 3 príspevkov - 1 až 3 (z 3 celkom)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.