OSPi zmeniť webové stránky

Úvodná stránka > Foren > Zvyčajne > OSPi zmeniť webové stránky

Zobrazenie 5 príspevkov - 1 až 5 (z 5 celkom)
  • autor
    príspevky
  • # 24072
    anonym
    Neaktívne

    Dobrý deň,

    Mám test OSPi naložil na môj Raspi a hral okolo tewa. Pretože som trochu podozrievavý voči funkcii počasia, chcel by som na webovej stránke zobraziť množstvo zrážok získaných z meteorologického servera pod zobrazením počasia. Hľadal som úryvky webovej stránky v zdrojoch, ale nič som nenašiel. Ako sú na tom webové stránky OpenSprinkler zostavené aplikáciou a kde nájdem napríklad výstup aktuálnych informácií o počasí?

    pozdrav,

    Cvrčky

    # 24081
    adminadmin
    správca

    Der OSPi nemá webový server, iba rozhranie API.

    Skutočné používateľské rozhranie pochádza z používateľského rozhrania.opensprinkler.com, zdrojový kód je dostupný tu:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Ak si chcete vytvoriť svoj vlastný web, môžete zmeniť konfiguráciu. Zavolajte do prehliadača http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    na. Teraz môžete zadať odkaz na svoju vlastnú stránku.

     

    # 24085
    anonym
    Neaktívne

    OpenSprinklerapp je aplikácia na vašom smartfóne, však? Vlastne chcem vidieť stránku, ktorá sa zobrazí, keď zadávam svoju IP OSPi vstúpiť Muselo sa to nejako dostať na Raspi. A ak inštalačný skript nenačíta niečo zo siete, webová stránka by mala byť v OpenSprinkler-Firmvérové ​​úložisko, ktoré bude zahrnuté - to je všetko, čo som nahral do Raspi.

    Mohol by som dať svoju vlastnú stránku na výpočet počasia pod /su, nie? API je pravdepodobne v príručke. V skutočnosti sa snažím na webovej stránke vidieť, koľko zrážok je OSPi vypočítava. Alebo robí OSPi táto informácia vôbec nie?

    # 24100
    adminadmin
    správca

    Nie, všetky aplikácie a webové stránky sú napísané v jazyku Javascript a majú rovnaký programový kód. A nie, neprijíma sa v repo firmvéri.

    # 24119
    adminadmin
    správca

    Riešením teda je:

    1. Stiahnite si zdrojový kód z Githubu

    2. Nastavte webový server a nakonfigurujte vyššie uvedený zdrojový kód ako webovú stránku

    3. Zmeňte nastavenie / su tak, aby smerovalo na webový server.

     

Zobrazenie 5 príspevkov - 1 až 5 (z 5 celkom)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.