Problém: Dažďový senzor neprestáva zavlažovať

Úvodná stránka > Foren > Zvyčajne > Problém: Dažďový senzor neprestáva zavlažovať

Zobrazenie 2 príspevkov - 1 až 2 (z 2 celkom)
  • autor
    príspevky
  • # 24786
    anonym
    Neaktívne

    Dobrý deň, pred pár týždňami som jeden dostal OpenSprinkler 3.2 (najnovší firmvér), ktorý riadi 8 solenoidových ventilov Hunter. Toto tiež funguje skvele.

    Teraz som si kúpil dažďový senzor Hunter Rain Clik a pripojil som ho cez GND a SN2. Potom vyberte dažďový senzor v možnostiach v časti Senzor 2 a nezaškrtávajte políčko „Normálne otvorené“. Pretože senzor je otvárač.

    Na displeji vidím malé r, čo pre mňa znamená, že snímač bol rozpoznaný. Teraz som klikol na testovacie tlačidlo a zobrazila sa správa Senzor 2 aktivovaný a z malého r sa stáva veľké R a potom sa objaví symbol dažďa.

    Ručne som spustil dva zavlažovacie kruhy a znova som stlačil testovacie tlačidlo. Prichádza symbol dažďa, ale kruhy zalievania sa nezastavujú. Tiež som skontroloval, či som zaškrtol Ignorovať snímač 2. Nie je to tak.

    Celý čas som testoval so senzorom 1. Rovnaký výsledok.

    Zaškrtol som aj Normálne otvorené. Nič nefunguje. Teraz neviem, ako ďalej.

    Ocenil by som návrhy.

    Vopred ďakujem.

    S pozdravom
    Heiko

    # 24952
    adminadmin
    správca

    Ručné spustenie zavlažovacích okruhov alebo programov nie je prerušené snímačmi.

    V opačnom prípade by nebolo možné spustiť program ručne, keď sa spustil snímač.

Zobrazenie 2 príspevkov - 1 až 2 (z 2 celkom)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.