Beta testna storitev namakanja

Domov > Forumi > Na splošno > Beta testna storitev namakanja

Schlagwörter: ,

Ogled 15 objav - od 1 do 15 (od skupno 21)
  • Avtor
    objave
  • #25581
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Udeleženka

    Hi all,

    Najprej hvala, ker se trudite izboljšati vremensko službo! Pravkar sem ga poskušal nastaviti, kot je opisano v objavi v spletnem dnevniku, vendar dobim samo sporočilo, da je prišlo do "povezave ni uspelo". Tukaj imam Raspi z enim OSPI Vdelana programska oprema 2.1.9(9).

    Če pa vnesem »curl opensprinklershop.de:3333 "dobim oglede"openSprinklerNakupujte vremenske storitve Nemčija v2.0.4” kot odgovor.

    Imejte OpenSprinkler ponovno zagnati preko spletne strani, kot tudi celotno Raspi.

     

    Imate kakšno idejo, kaj bi to lahko povzročilo?

    VG Matija

     

    #25587
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Udeleženka

    Hi,

    Kratka posodobitev od mene. Včeraj sem vse preklopil na privzeto, tako da zjutraj deluje avtomatsko namakanje. Danes zjutraj sem naredil še en poskus, najprej z enakim rezultatom, kot je opisano zgoraj. Toda po približno 6 urah ali več je sporočilo o napaki izginilo in aplikacija je le poslala sporočilo, kot je opisano v objavi v spletnem dnevniku, znova pa so bili prikazani tudi vremenski podatki. To bom zdaj počel še naprej.

    Morda bi bilo dobro imeti v blogu namig, da lahko prva posodobitev traja več ur.

    Hvala še enkrat!

    Glej Mathias

    #25631
    adminadmin
    skrbnik

    Pozdravljeni,

    to je verjetno zaradi uporabljenega OpenSprinkler-Firmware, starejša različica ima težave z ločljivostjo DNS takoj po ponovnem zagonu.

    Posodobite vdelano programsko opremo ali vnesite ip (opensprinklershop.de = 130.180.44.149)

     

     

    #25635
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Udeleženka

    Hi,

    Hvala za namig. Ker obstaja a ospi Imam firmware 2.1.9(9), kolikor vem ni novejšega. Morda bom moral storitev systemd konfigurirati nekoliko drugače, tako da bo počakala, dokler se omrežje zares ne vzpostavi.

    Sicer pa je poizvedba zagotovo natančnejša kot prej!

    Najlepša hvala za to!

    Mathias

    #25637
    Anonymous
    Neaktivno

    Pozdravljeni,
    Včeraj sem tudi poskusil vnesti vremensko storitev s portom 3333, kot je opisano v objavi na blogu.
    Toda od včeraj je prišlo do napake in »Zgodovina zgradbe vremena«.

    Prej sem videl, da obstaja še ena vremenska storitev s pristaniščem 3336.
    Vnesel sem to in takoj je delovalo, »Vremenska storitev na spletu«.

    Najnovejša vdelana programska oprema 2.1.9(9).

    S spoštovanjem
    Matthias

    #25638
    adminadmin
    skrbnik

    Vsi strežniki tukaj:

    opensprinklershop.de:3333 : DWD Deutscher Wetterdienst, samo za Nemčijo (https://brightsky.dev)
    opensprinklershop.de:3334 : OWM OpenWeatherMap (https://openweathermap.org)
    opensprinklershop.de:3335 : DarkSky (https://darksky.net) <— Ne uporabljajte, samo preizkusite!
    opensprinklershop.de:3336 : OpenMeteo (https://open-meteo.com)

     

    #25645
    Anonymous
    Neaktivno

    Hvala za seznam.
    Kot sem rekel, mi vsi delajo, razen prvega z vrati 3333.
    Potem je videti kot priložena fotografija.

    #25664
    adminadmin
    skrbnik

    Pozdravljeni,

    Ja, hvala, našel sem ga, zdaj je popravljeno.

    Zdaj deluje tudi vrata 3333.

    #25917
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Udeleženka

    Hi,

    Danes je nekaj čudnega. Uporabljam storitev dwd, glej zgoraj, a čeprav pri nas danes ni padla niti kaplja dežja, pravi ospi ni ga treba zalivati, ker bi padlo več kot 7mm dežja. V aplikaciji dwd tudi za danes ni padavin. Morebiti je bil že včeraj problem, ker je v največjem dežju pognal škropilnico s 120%.

    Eto uporabljam kot metodo, ki je od zgornjih objav delovala čudovito. Zdi se, da so datumi zamaknjeni za en dan.

    Hvala vnaprej!

    Vg Mathias

    #25918
    Anonymous
    Neaktivno

    Hi,

    Zdaj, ko ste to omenili ...
    Pri meni popolnoma enako, tudi DWD, torej preko porta 3333.
    Včeraj je ves dan deževalo, namakanje je bilo 90 %.

    Tudi tu danes ni padla niti kapljica dežja, stopnja namakanja 0 % in “Dež je rekel: 7,9 mm”.

    Nekaj ​​je narobe, moja domneva bi bila potem tudi, da podatki zamujajo en dan.

    Hvala in lep pozdrav
    Matthias

    #25919
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Udeleženka

    hehe,

    Ali nimamo le skoraj istega imena, ampak tudi isto lokacijo? Tudi pri meni je 7,9. Ali imate slučajno vremensko postajo za regijo Braunschweig?

    Glej Mathias

    #25925
    Anonymous
    Neaktivno

    Hi,

    ne, ne čisto. Moj sistem je v okrožju Bamberg. Zanimivo pa je, da imata enake vrednosti.

    Lep pozdrav, Matej

    #25932
    Anonymous
    Neaktivno

    Pozdravljeni vsi testerji in skrbnik,

    Tudi sam sem se želel udeležiti testa, a zaenkrat neuspešno. Moral sem priti za svojim OSPI Za vnos nastavite naslov IP:8080/su

    Preizkusil sem vse naslove novih vremenskih storitev, pri vsakem od njih dobim sporočilo o napaki (glej priponko) pod System Daignose. Prav tako je neodvisno od tega, ali semopensprinklershop.de« ali zgoraj omenjeni IP. Po ponovnem zagonu in ponovni poizvedbi z http://<ip-OpenSprinkler&gt;:8080/su vendar se pojavi spremenjen vnos, npr Opensprinklershop.de:3333. Napaka pod sistemsko diagnostiko ostaja.

    Ali moram spremeniti vnose ali konfiguracije drugje? Je mogoče zato, ker imam trenutno izbrano ročno zalivanje in ne na primer Zimmermanna? operiram OSPI za tri leta in trenutno na trenutni firmware 2.1.9 (9).

    Hvala za podporo in lep pozdrav, HG

    #25935
    Mathias StoeberMathias Stoeber
    Udeleženka

    Mislim, da je to normalno, po nekaj urah je izginilo.

    Vg Mathias

    #25936
    Anonymous
    Neaktivno

    Tako je, traja nekaj časa, a zdaj deluje.

    sporočilo po nekaj urah

Ogled 15 objav - od 1 do 15 (od skupno 21)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.