Ospi Integracija v domačem omrežju z IOBroker

Domov > Forumi > Na splošno > Ospi Integracija v domačem omrežju z IOBroker

Schlagwörter: , , ,

Ogled 3 objav - od 1 do 3 (od skupno 3)
  • Avtor
    objave
  • #25552
    Obesite piščancaObesite piščanca
    Udeleženka

    Pozdravljeni,

    Te imam že leta Ospi Plošča v uporabi, lani sem moral namestiti novejši RPI, ker prejšnji verjetno ni bil več združljiv s trenutno strojno programsko opremo.

    Zaenkrat vse v redu, zdaj sem ugotovil, da je Ospi Surface :8080 ni vedno zanesljivo dostopen, ali je možno, da do njega ne morem dostopati z več napravami hkrati?

    Včasih sem moral izvleči vtič, da sem znova zagnal, ker nisem mogel priti naprej.

    Zato sem ga želel prenesti v IOBroker, ali ga je kdo že implementiral?

    Nekoč sem aktiviral MQTT in naredil prve korake z uporabo adapterja za Linux OSPI poizvedba, tako da lahko na daljavo sprožim čisti ponovni zagon..

    Vsekakor bi bilo smiselno narediti posodobitev Raspbiana na RPI ali pa je tam Opensprinkler rel. Enostavno vzdrževanje?

    Pozdrav

     

    Thomas

    Priponke:
    Morate biti prijavljeni za ogled priloženih datotek.
    #26049
    Anonymous
    Neaktivno

    To bi tudi mene zanimalo. V mislih imam vrednosti iz Netatmo (integrirane v ioBroker). Ospi predati, na primer, prekiniti namakanje za 24 ur, ko začne deževati. Vendar mislim, da trenutna izvedba MQTT ni zasnovana za to.

    Pozdrav

    HG

    #26050
    Obesite piščancaObesite piščanca
    Udeleženka

    Tako sem ga tisti teden slučajno dobil Ospi za integracijo v iobroker prek Mqtt.

    Določil sem vrata, ki jih je Sonoff že zasedel, tako da zadnjič nisem prišel naprej.

    Pravkar sem naredil posodobitve.

    A trenutno imam s seboj še eno gradbišče ospi unf iobroker se ne nadaljuje..

Ogled 3 objav - od 1 do 3 (od skupno 3)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.