OSPi spremenite spletne strani

Domov > Forumi > Na splošno > OSPi spremenite spletne strani

Ogled 5 objav - od 1 do 5 (od skupno 5)
  • Avtor
    objave
  • #24072
    Anonymous
    Neaktivno

    Pozdravljeni,

    Imam test OSPi naložil na mojo Raspi in se igral okoli tewasa. Ker sem nekoliko dvomljiv glede vremenske funkcije, bi rad pod prikazom vremena na spletni strani prikazal količino padavin, pridobljeno iz vremenskega strežnika. Iskal sem delčke spletne strani v virih, vendar nisem našel ničesar. Kako so spletne strani OpenSprinkler sestavila aplikacija in kje lahko najdem na primer izpis trenutnih vremenskih informacij?

    pozdrav,

    Črički

    #24081
    adminadmin
    skrbnik

    Polnilna postaja OSPi nima spletnega strežnika, le vmesnik API.

    Dejanski uporabniški vmesnik prihaja iz ui.opensprinkler.com , izvorna koda je na voljo tukaj:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Če želite ustvariti lastno spletno mesto, lahko spremenite konfiguracijo. Pokličite v brskalniku http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    na. Zdaj lahko vnesete povezavo do svoje strani.

     

    #24085
    Anonymous
    Neaktivno

    OpenSprinklerapp je aplikacija na vašem pametnem telefonu, kajne? Pravzaprav želim videti stran, ki se prikaže, ko vnesem IP svojega OSPi vstopiti Moralo je nekako priti na Raspi. In če namestitveni skript ne naloži nečesa iz omrežja, bi moralo biti spletno mesto v OpenSprinkler-Vključen je repo vdelane programske opreme - to je vse, kar sem naložil v Raspi.

    Lahko bi dal svojo stran za izračun vremena pod /su, kajne? API je verjetno v priročniku. Pravzaprav poskušam na spletni strani videti, koliko padavin je OSPi izračuna. Ali pa ga OSPi te informacije sploh niso?

    #24100
    adminadmin
    skrbnik

    Ne, aplikacija in spletno mesto sta napisana v Javascriptu in imata isto programsko kodo. In ne, ni prejet v repo vdelane programske opreme.

    #24119
    adminadmin
    skrbnik

    Rešitev je torej:

    1. Prenesite izvorno kodo iz Githuba

    2. Nastavite spletni strežnik in zgoraj navedeno izvorno kodo konfigurirajte kot spletno mesto

    3. Spremenite nastavitve / su tako, da kažejo na spletni strežnik.

     

Ogled 5 objav - od 1 do 5 (od skupno 5)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.