Бета тест услуга наводњавања

ПОЧЕТНА СТРАНИЦА > Форуми > Обично > Бета тест услуга наводњавања

Сцхлагвортер: ,

Гледање 15 постова - 1 до 15 (од укупно 21)
  • Аутор
    Поруке
  • #КСНУМКС

    Здраво свима,

    Пре свега, хвала вам што покушавате да побољшате временску услугу! Управо сам покушао да га подесим као што је описано у посту на блогу, али сам добио поруку да је дошло до „повезивања није успело“. Имам Распи овде са једним OSPI Фирмваре 2.1.9(9).

    Међутим, ако укуцам „цурл opensprinklerсхоп.де:3333 "прегледи које добијам"openSprinklerКупите временску услугу Немачка в2.0.4” као одговор.

    Имају OpenSprinkler поново покренут преко веб странице, као и цео Распи.

     

    Имаш ли идеју шта би ово могло да изазове?

    ВГ Матхиас

     

    #КСНУМКС

    Здраво,

    Кратко ажурирање од мене. Јуче сам све вратио на подразумевано да би јутрос радило аутоматско наводњавање. Јутрос сам направио још један покушај, прво са истим резултатом као што је горе описано. Али након отприлике 6 сати или више, порука о грешци је нестала и апликација је само дала поруку како је описано у посту на блогу, а подаци о времену су такође поново приказани. Наставићу да радим ово сада.

    Можда би било добро имати наговештај на блогу да прво ажурирање може потрајати неколико сати.

    Хвала још једном!

    Вг Матхиас

    #КСНУМКС
    админадмин
    администратор

    Поздрав,

    ово је вероватно због оног који се користи OpenSprinkler-Фирмвер, старија верзија има проблема са ДНС резолуцијом одмах након поновног покретања.

    Или ажурирајте фирмвер или унесите ип (opensprinklerсхоп.де = 130.180.44.149)

     

     

    #КСНУМКС

    Здраво,

    Хвала на наговештају. Пошто постоји а ospi Имам фирмвер 2.1.9(9), колико знам нема новијих. Можда ћу морати мало другачије да конфигуришем системд услугу тако да чека док се мрежа заиста не покрене.

    Иначе, упит је дефинитивно тачнији него раније!

    Хвала пуно за ово!

    Матијас

    #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    Поздрав,
    Такође сам јуче покушао да уђем у метеоролошки сервис са портом 3333 као што је описано у посту на блогу.
    Али од јуче је дошло до грешке и „Историја времена изградње“.

    Видео сам раније да постоји још једна метеоролошка служба са портом 3336.
    Унео сам ово и одмах је прорадило, „Метеолошка служба на мрежи“.

    Најновији фирмвер 2.1.9(9).

    Поздрав
    Матијас

    #КСНУМКС
    админадмин
    администратор

    Сви сервери овде:

    opensprinklerсхоп.де:3333 : ДВД Деутсцхер Веттердиенст, само за Немачку (https://brightsky.dev)
    opensprinklerсхоп.де:3334 : ОВМ ОпенВеатхерМап (https://openweathermap.org)
    opensprinklerсхоп.де:3335 : ДаркСки (https://darksky.net) <— Не користите, само тестирајте!
    opensprinklerсхоп.де:3336 : ОпенМетео (https://open-meteo.com)

     

    #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    Хвала на уносу.
    Као што сам рекао, сви раде за мене, осим првог са портом 3333.
    Тада изгледа као на приложеној фотографији.

    #КСНУМКС
    админадмин
    администратор

    Поздрав,

    Да, хвала, нашао сам, сада је поправљен.

    Порт 3333 такође ради сада.

    #КСНУМКС

    Здраво,

    Данас је нешто чудно. Користим услугу двд, види горе, али иако данас овде није пала ни кап кише, каже он ospi не треба га заливати јер би пало више од 7мм кише. У двд апликацији ни за данас нема падавина. Можда је већ јуче био проблем, јер је возио прскалицу са 120% по најгушћој киши.

    Користим ето као метод, одлично ради од горњих постова. Скоро изгледа као да су датуми одмакли за један дан.

    Хвала унапред!

    Вг матхиас

    #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    Здраво,

    Сада када сте то споменули…
    Потпуно исто за мене, такође ДВД, односно преко порта 3333.
    Киша је јуче падала цео дан, са 90% наводњавања.

    Данас такође није падала ни кап кише, ниво наводњавања 0% и „Киша је рекла: 7,9 мм“.

    Нешто ту није у реду, моја претпоставка би онда била и да подаци касне један дан.

    Хвала и пуно поздрава
    Матијас

    #КСНУМКС

    хехе,

    Имамо ли не само скоро исто име већ и исту локацију? И мени је 7,9. Да ли случајно имате метеоролошку станицу за регију Брауншвајг?

    Вг Матхиас

    #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    Здраво,

    не, не баш. Мој систем је у округу Бамберг. Али прилично је занимљиво да се чини да су исте вредности.

    Поздрав, Маттхев

    #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    Здраво свим тестерима и администраторима,

    И ја сам желео да учествујем на тесту, али до сада безуспешно. Морао сам да идем иза својих OSPI Подесите ИП адресу: 8080/су да бисте извршили унос

    Пробао сам све адресе нових метеоролошких услуга, са сваком од њих добијам поруку о грешци (погледајте прилог) под Систем Даигносе. Такође је независно од тога да ли сам Иopensprinklerсхоп.де” или горе поменута ИП адреса. Након поновног покретања и поновљеног упита са http://<ip-OpenSprinkler&gt;:8080/су али се појављује измењени унос, нпр Opensprinklerсхоп.де:3333. Грешка у системској дијагностици остаје.

    Да ли морам да мењам уносе или конфигурације негде другде? Да ли је то могуће зато што тренутно имам изабрано ручно заливање, а не Зиммерманн, на пример? ја оперишем OSPI три године и тренутно на актуелном фирмверу 2.1.9 (9).

    Хвала на подршци и срдачан поздрав, ХГ

    #КСНУМКС

    Мислим да је то нормално, нестало је након неколико сати.

    Вг матхиас

    #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    Тако је, потребно је неко време, али сада ради.

    извести после неколико сати

Гледање 15 постова - 1 до 15 (од укупно 21)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили на ову тему.