Употреба у шахту (добро)? Имам проблема са АЦ или ДЦ

ПОЧЕТНА СТРАНИЦА > Форуми > Обично > Употреба у шахту (добро)? Имам проблема са АЦ или ДЦ

Сцхлагвортер: 

Гледање 2 постова - 1 до 2 (од укупно 2)
  • Аутор
    Поруке
  • #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    Поздрав,

    Желео бих да имам етхернет уређај у ормару нормалне величине.
    Такође бих желео да повежем осам преклопних водова са вентилима од 24 В 1 ″. Да ли ми је тада потребна Етхернет АЦ верзија и која јединица напајања?
    Да ли постоји пакет за дистрибуцију од 8 линија?

    Срдачан поздрав

    Ларс

    #КСНУМКС
    админадмин
    администратор

    Можете ићи са OpenSprinkler Контролишите АЦ или ДЦ 24ВАЦ магнетне вентиле. ДЦ верзија користи трик који повећава напон када је укључен (појачавање) и на тај начин активира соленоидне вентиле. Убрзо након тога, напон се враћа на напон напајања (7,5ВДЦ - 12ВДЦ).

    Што се тиче перформанси, све се своди на то колико електромагнетних вентила желите да истовремено радите.

    У принципу можете то израчунати на следећи начин: Струја укључивања електромагнетног вентила одређује снагу.

    OpenSprinkler има потрошњу енергије од око 2,2В = око 0,1А. Раин-Билд електромагнетни вентил има максималну струју од 0,3 А

    То значи да са 4 електромагнетна вентила ИСТО ВРЕМЕ имате 4к 0,3А + 0,1А = 1,3 А напонску струју, требало би користити следеће веће напајање са 2А. У радњи имамо разна напајања.
    Ако истовремено управљате само једним или два магнетна вентила, имате 2 × 0,3А + 0,1А = 0,7А, довољно је напајање од 1А. Чак и ако имате 20 магнетних вентила, али истовремено активирате само 2, то је довољно.
    Напомена: Ово је само пример прорачуна! Обратите пажњу на техничке податке произвођача магнетног вентила!

     

    Што се тиче дистрибутера, погледајте овде:

    https://dvs-beregnung.de/dvs-specials/plugrain-garten/hunter-wandverteiler

     

Гледање 2 постова - 1 до 2 (од укупно 2)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили на ову тему.