Ospi Интеграција у кућну мрежу са ИОБрокер-ом

ПОЧЕТНА СТРАНИЦА > Форуми > Обично > Ospi Интеграција у кућну мрежу са ИОБрокер-ом

Сцхлагвортер: , , ,

Гледање 3 постова - 1 до 3 (од укупно 3)
  • Аутор
    Поруке
  • #КСНУМКС

    Поздрав,

    Имам их годинама Ospi Плоча је у употреби, прошле године сам морао да инсталирам новији РПИ јер каснији вероватно више није био компатибилан са тренутним фирмвером.

    Све је било добро до сада, сада сам открио да Ospi Сурфаце :8080 није увек поуздано доступан, да ли је могуће да му не могу приступити са више уређаја истовремено?

    Понекад сам морао да извучем утикач да бих поново покренуо јер нисам могао даље.

    Зато сам хтео да га унесем у ИОБрокер, да ли га је неко овде већ имплементирао?

    Једном сам активирао МКТТ и направио прве кораке користећи Линук адаптер OSPI упит, да бих могао даљински да покренем чисто поновно покретање..

    Свакако би имало смисла извршити ажурирање Распбиан-а на РПИ-овима или је тамо Opensprinkler рел. Еаси-царе?

    Поздрав

     

    Тома

    Аттацхментс:
    Морате бити Фотографија да бисте видели приложене датотеке.
    #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    То би и мене занимало. Имам на уму вредности из Нетатмо-а (интегрисане у иоБрокер). Ospi предати, на пример, обуставити наводњавање на 24 сата када почне да пада киша. Али не мислим да је тренутна имплементација МКТТ дизајнирана за то.

    Поздрав

    HG

    #КСНУМКС

    Тако да сам га добио те недеље Ospi да се интегрише у иоброкер преко Мктт.

    Навео сам луку коју је већ заузео Сонофф, тако да последњи пут нисам стигао даље.

    Управо сам урадио ажурирања.

    Али тренутно са собом имам још једно градилиште ospi унф иоброкер није настављено..

Гледање 3 постова - 1 до 3 (од укупно 3)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили на ову тему.