OSPi промените веб странице

ПОЧЕТНА СТРАНИЦА > Форуми > Обично > OSPi промените веб странице

Гледање 5 постова - 1 до 5 (од укупно 5)
  • Аутор
    Поруке
  • #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    Поздрав,

    Имам тест OSPi натоварио на мој Распи и играо се око тева. Пошто сам помало сумњичав према временској функцији, желео бих да прикажем количину падавина преузету са сервера за временску прогнозу испод приказа времена на веб локацији. Тражио сам исечке веб странице у изворима, али нисам могао ништа да нађем. Како су веб странице од OpenSprinkler састављена од стране апликације и где могу да нађем, на пример, излаз тренутних информација о времену?

    Поздрав,

    Цврчци

    #КСНУМКС
    админадмин
    администратор

    Дер OSPi нема веб сервер, само АПИ интерфејс.

    Стварни кориснички интерфејс долази од корисничког интерфејса.opensprinkler.цом , изворни код је доступан овде:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Ако желите да креирате сопствену веб локацију, можете да промените конфигурацију. Позовите у прегледачу http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    на. Сада можете да унесете везу до сопствене странице.

     

    #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    OpenSprinklerапликација је апликација на вашем паметном телефону, зар не? Заправо желим да видим страницу која се појављује када унесем своју ИП адресу OSPi ући Мора да је некако доспело у Распи. А ако скрипта за инсталацију не учита нешто са мреже, веб локација би требало да буде у OpenSprinkler-Репо фирмвера да буде укључен - то је све што сам учитао на Распи.

    Могао бих да ставим своју страницу за прорачун времена под /су, зар не? АПИ је вероватно у приручнику. Заправо покушавам да видим на веб страници колико падавина OSPi израчунава. Или он OSPi уопште није ова информација?

    #КСНУМКС
    админадмин
    администратор

    Не, апликација и веб локација су написани у Јавасцрипту и имају исти програмски код. И не, није примљено у репо фирмваре-а.

    #КСНУМКС
    админадмин
    администратор

    Дакле, решење је:

    1. Преузмите изворни код са Гитхуб-а

    2. Подесите веб сервер и конфигуришите горенаведени изворни код као веб локацију

    3. Промените подешавања / су тако да указују на веб сервер.

     

Гледање 5 постова - 1 до 5 (од укупно 5)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили на ову тему.