Проблем: Сензор за кишу не зауставља залијевање

ПОЧЕТНА СТРАНИЦА > Форуми > Обично > Проблем: Сензор за кишу не зауставља залијевање

Гледање 2 постова - 1 до 2 (од укупно 2)
  • Аутор
    Поруке
  • #КСНУМКС
    Анониман
    Неактиван

    Здраво, добио сам један пре неколико недеља OpenSprinkler 3.2 (најновији фирмвер) који контролише 8 Хунтер соленоидних вентила. Ово такође одлично функционише.

    Сада сам купио Хунтер Раин Цлик сензор за кишу и повезао га преко ГНД и СН2. Затим одаберите сензор за кишу у опцијама под Сензор 2 и немојте означавати оквир за „Нормално отворен“. Пошто је сензор отварач.

    Видим мали р на екрану, што за мене значи да је сензор препознат. Сада сам кликнуо на дугме за тестирање и добио поруку Сенсор 2 активиран и мали р постаје велико Р и тада се појављује симбол кише.

    Ручно сам покренуо два круга за заливање и поново притиснуо дугме за тестирање. Долази симбол кише, али кругови за заливање не престају. Такође сам проверио да ли сам означио Игноре Сенсор 2. Није тако.

    Све време сам тестирао са сензором 1. Исти резултат.

    Такође сам потврдио избор у пољу Нормално отворено. Ништа не ради. Сада не знам шта даље.

    Био бих захвалан на сугестијама.

    Хвала унапред.

    Поздрав
    хеико

    #КСНУМКС
    админадмин
    администратор

    Ручно покретање кругова или програма за залијевање не прекидају сензори.

    У супротном не би било могуће покренути програм ручно када се активира сензор.

Гледање 2 постова - 1 до 2 (од укупно 2)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили на ову тему.