Menholde (kuyu) kullan? AC veya DC ile sorunlarım var

Ana Sayfa > Forumlar > Allgemein > Menholde (kuyu) kullan? AC veya DC ile sorunlarım var

Schlagwörter: 

2 gönderi görüntüleniyor - 1-2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Anonim
    inaktiv

Merhaba,

Normal büyüklükte bir kabinde ethernet cihazına sahip olmak istiyorum.
    Ayrıca, 24 V vanalı 1 ″ sekiz değiştirilebilir hat bağlamak istiyorum. O halde Ethernet AC versiyonuna ve hangi güç kaynağı birimine ihtiyacım var?
    8 hatlı dağıtım için bir paket var mı?

Saygılarımızla

Lars

adminadmin
    yönetici

İle gidebilirsin OpenSprinkler AC veya DC 24VAC solenoid valflerini kontrol edin. DC versiyonu, açıldığında voltajı artıran (artıran) ve böylece solenoid valfleri etkinleştiren bir devre hilesi kullanır. Kısa bir süre sonra voltaj, güç kaynağı voltajına (7,5VDC - 12VDC) geri döner.

Performans açısından, her şey aynı anda kaç tane solenoid valf kullanmak istediğinize bağlıdır.

Prensip olarak bunu şu şekilde hesaplayabilirsiniz: Bir solenoid valfin ani akımı gücü belirler.

OpenSprinkler yaklaşık 2,2W = yaklaşık 0,1A güç tüketimine sahiptir. Bir Rain-Bild solenoid valfinin maksimum akımı 0,3 A'dır

Bu, AYNI ZAMANDA 4 solenoid valf ile 4x 0,3A + 0,1A = 1,3 A ani akımınız olduğu anlamına gelir, 2A'lık bir sonraki daha büyük güç kaynağı kullanılmalıdır. Mağazada çeşitli güç kaynaklarımız var.
    Aynı anda sadece bir veya iki solenoid valf çalıştırırsanız, 2 × 0,3A + 0,1A = 0,7A'ya sahip olursunuz, 1A güç kaynağı yeterlidir. 20 solenoid valfiniz olsa ve aynı anda sadece 2'sini etkinleştirseniz bile, bu yeterli.
    Not: Bu yalnızca örnek bir hesaplamadır! Solenoid valf üreticisinin teknik verilerine dikkat edin!

Distribütörle ilgili olarak, buraya bir göz atın:

https://dvs-beregnung.de/dvs-specials/plugrain-garten/hunter-wandverteiler

2 gönderi görüntüleniyor - 1-2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu cevaplamak için giriş yapmalısınız.