OSPi web sitelerini değiştir

Ana Sayfa > Forumlar > Allgemein > OSPi web sitelerini değiştir

5 gönderi görüntüleniyor - 1-5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Anonim
    inaktiv

Merhaba,

sınavım var OSPi Raspi'me yüklendi ve tewas oynadı. Hava durumu işlevinden biraz şüphelendiğim için, hava durumu sunucusundan alınan yağış miktarını web sitesindeki hava durumu ekranının altında görüntülemek istiyorum. Kaynaklarda web sitesinin snippet'lerini aradım ama hiçbir şey bulamadım. web siteleri nasıl OpenSprinkler uygulama tarafından bir araya getirildi ve örneğin mevcut hava durumu bilgilerinin çıktısını nerede bulabilirim?

Saygılarımızla,

Cırcır böcekleri

adminadmin
    yönetici

Der OSPi web sunucusu yok, sadece bir API arayüzü var.

Gerçek kullanıcı arayüzü, kullanıcı arayüzünden gelir.opensprinkler.com , kaynak kodu burada mevcuttur:

https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

Kendi sitenizi oluşturmak istiyorsanız, konfigürasyonu değiştirebilirsiniz. Tarayıcıda ara http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

üzerinde. Şimdi kendi sayfanızın bağlantısını girebilirsiniz.

Anonim
    inaktiv

OpenSprinklerapp, akıllı telefonunuzdaki uygulamadır, değil mi? Aslında IP adresimi girdiğimde çıkan sayfayı görmek istiyorum. OSPi girmek Raspi'ye bir şekilde girmiş olmalı. Ve kurulum komut dosyası ağdan bir şey yüklemiyorsa, web sitesi OpenSprinkler-Firmware deposu dahil edilecek - Raspi'ye yüklediklerim bu kadar.

Hava durumu hesaplaması için kendi sayfamı /su altına koyabilirim, değil mi? API muhtemelen kılavuzdadır. Aslında web sitesinde ne kadar yağış olduğunu görmeye çalışıyorum. OSPi hesaplar. yoksa o mu OSPi bu bilgi hiç değil mi?

adminadmin
    yönetici

Hayır, uygulama ve web sitesinin tamamı Javascript ile yazılmıştır ve aynı program koduna sahiptir. Ve hayır, ürün yazılımı deposuna alınmaz.

adminadmin
    yönetici

Yani çözüm şudur:

1. Kaynak kodunu Github'dan indirin

2. Web sunucusunu kurun ve yukarıdaki kaynak kodunu bir web sitesi olarak yapılandırın

3. / su ayarlarını web sunucusunu gösterecek şekilde değiştirin.

5 gönderi görüntüleniyor - 1-5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu cevaplamak için giriş yapmalısınız.