Зрошення скасовано, немає LOG

будинки > Форуми > Allgemein > Зрошення скасовано, немає LOG

Перегляд 10 дописів - від 1 до 10 (із 10 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 21949
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт всім,

    Вже деякий час у мене проблема, коли полив час від часу припиняється.
    Спочатку відкривається клапан, і я також бачу дисплей в інтерфейсі. Потім через кілька хвилин все закінчилося.

    У журналі також нічого не відображається.

    Помилка завжди виникає тільки на 6-му або 7-му клапані. Порядок не має значення.

    Зараз я трохи розчарований. Два дні тому 9 поливів пройшли без проблем. Сьогодні в мене вийшло лише 6.

    Система: OSPi на RaspberryPi 2B, 8 клапанів Hunter 24 В змінного струму. Версія програми 2.2.0, прошивка 2.1.9(3)

    # 21980
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Привіт

    «Два дні тому 9 поливів пройшли без проблем. Сьогодні мені вдалося лише 6».

    Ви маєте на увазі ОДНОЧАС? Ваш блок живлення навряд чи зможе це зробити.

    Ви коли-небудь вимірювали опір між COM і зонами?

    А напруга під час поливу?

    Можливо, у вас коротке замикання або електромагнітний клапан пошкоджений і споживає занадто багато енергії.

    OpenSprinkler Запущена програма ніколи не зупиняється сама по собі, я знаю вихідний код. Однак, якщо Raspberry PI перезавантажиться через втрату живлення або OpenSprinklerобслуговування на Raspberry PI зупинено, лише тоді програма буде примусово перервана. Це також пояснює, що у вас немає журналу.

    # 21982
    Анонімний
    Неактивний

    Ні, pi не перезапускається. Веб-сайт постійно працює в режимі онлайн і швидко реагує.

    Розірваний цикл завжди був іншим.

    У мене лише два клапани працюють паралельно, і вони завжди перші. Також в журналі.

    Сьогодні я знову спробував і не відривав очей від інтерфейсу. Я помітив, що час запізнився приблизно на 10 хвилин. У якийсь момент час оновився, тобто стрибок на + 10 хвилин, а потім програма зникла і журналу не було.

    Тоді я переконався, що час правильний, і запустив іншу програму. Клапан був повністю активований згідно з веб-інтерфейсом, але все ще не з’явився в журналі.

    # 21983
    Анонімний
    Неактивний

    Скоро поміряю напругу і опір.

    # 21985
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Експортуйте конфігурацію та використовуйте функцію підтримки (https://www.opensprinklershop.de/support) надіслати

    # 21991
    Анонімний
    Неактивний

    Клапани вимкнені:
    Живлення: 26,4V
    Між блоком живлення та COM 26,3V

    Клапан на:
    Живлення до COM 25,9V
    Клапан до COM 25,7V

    Опір при відкритому клапані:
    Між клапаном і COM число різко стрибає навколо -0,1 до 155, ви часто бачите 40.
    між клапаном і джерелом живлення: стрибки між 3 – 5,5 Ом.

    Сьогодні вранці декілька програм просто знову скасували. Я не бачу закономірності.
    Програма розпочалася з 3 клапанами. Перший клапан запрацював (10 хвилин), є в LOG. Дві інші (15 і 25 хвилин) – ні.
    Несправні клапани запускаються вручну, запускаються, вимикаються в певний момент і не відображаються в ЖУРНАЛІ.
    Потім ще один клапан, запущений вручну, пройшов, є в ЖУРНАЛІ.
    Потім була запущена інша програма з двома клапанами (по 20 хвилин кожен). Перший клапан пройшов, другий увімкнувся, через кілька хвилин відключився, а LOG немає. Відсутній клапан запускається вручну, гасне через кілька хвилин, немає LOG.

    Третя програма стартувала з двома клапанами паралельно. Через кілька хвилин обидва гаснуть, LOG немає.

    # 21992
    Анонімний
    Неактивний

    Напруга під час роботи стабільно 25,4-25,7В. Немає коливань незадовго до припинення програми.

    Я щойно знову запустив третю програму, пройшов її, і вона є в ЖУРНАЛІ.

    # 22177
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Тож для мене це звучить як інша програма на вашій OSPi працює, який також отримує доступ до портів вводу-виводу. Якщо ви експериментували з різними програмами домашньої автоматизації чи іншими програмами керування, видаліть їх і повторіть спробу.

    # 22312
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Тоді мені спало на думку, що іншими причинами припинення зрошення можуть бути:

    – Спрацював датчик дощу або вологості ґрунту
    – Погодозалежне зрошення активується та скорочує час зрошення

    # 22353
    Анонімний
    Неактивний

    Більше нічого не встановлено, крім Opensprinkler.
    Я також спочатку думав про затримку дощу і повністю вимкнув його. Теж не допомагає.

    Незабаром я збираюся повністю перевстановити Pi з новою SD-картою, подивимося, чи стане краще.

Перегляд 10 дописів - від 1 до 10 (із 10 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.