Бета-тестування служби зрошення

будинки > Форуми > Allgemein > Бета-тестування служби зрошення

Schlagwörter: ,

Перегляд 6 дописів - від 16 до 21 (із 21 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 25966

    привіт,

    Я дивився це ще раз, кількість дощу іноді запізнювалася на день. Сьогодні я також побачив наступне, дивіться скріншоти. У верхній частині головного екрана вказано 27 градусів, але в системній інформації це лише 21 нижче максимального. Останнє більше схоже на вчорашнє значення.

    Attachments:
    Ви повинні бути увійшли в для перегляду вкладених файлів.
    # 26048
    Анонімний
    Неактивний

    Я не отримую жодної інформації про кількість дощу. Для мене інформація про систему виглядає так

    Через суху погоду я поки що не помітив затримки дощу. Зрошення відбувається за програмою і не переривається.

    # 26229
    Анонімний
    Неактивний

    Моін разом,

    Чи є насправді заява про проблему з добовою затримкою?
    Позавчора у мене рівень поливу був 0%, хоч дощу в той день не було, а напередодні?
    Або я щось принципово неправильно зрозумів про метод Циммермана?

    Мій поточний статус зараз виглядає так:

    З повагою
    Матіас

    # 26230
    Анонімний
    Неактивний

    На жаль, я не отримав більше інформації про це. Тут у погрозі лише наші повідомлення. Довгий час не міг перевірити метеоконтроль через літню погоду і відсутність дощу, так як працюю тільки з затримкою дощу, а не Циммермана.

    Затримку дощу активовано на сьогодні на підставі прогнозу погоди, отриманого о 8:26 ранку. Сьогодні вранці було 1,3 мм опадів, вчора було сухо. Останній дощ був 2 дні тому. Тож, здається, дещо працює. Але щоб зробити точну оцінку, мені потрібно, щоб погода змінювалася кожні кілька днів.

    З повагою

    HG

    # 26262
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    OpenSprinkler завжди запитує у постачальників погоди погоду за останні 24 години. Більшість потім надає 1-годинний інтервал із даними про погоду.

    Відображення погоди в APP не має нічого спільного з контролем зрошення. Вирішальним є лише те, що вказано під «діагнозом».

    Як на мене, головна проблема в тому, що погоду дзвонять лише кожні 4 години. Якщо дощ щойно йшов протягом 3,5 годин і продовжує йти, це часто не розпізнається.

    Тому в останній прошивці 111 я встановив дзвінок погоди на 1 хвилину до наступного запланованого запуску програми (якщо останній дзвінок погоди старше 30 хвилин)

    # 27179
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Ви можете побачити результати з DWD і OpenSprinkler порівняти:
    Дзвінок здійснюється через послугу Яскраве небо.
    https://api.brightsky.dev/weather?lat=<LAT>&lon=<LON>&date=<DATUM-TSTUNDE&gt;

    Перейдіть на Google Maps і клацніть правою кнопкою миші на вашому будинку. Координати з’являються та копіюються в буфер обміну клацанням.

    Тепер введіть ці два значення в lat і lon. Дата — це сьогоднішня дата мінус один день. Година позаду Т. Виглядає це так:
    Отже, 13.02.2023 лютого 8 року о 30:2023 ранку – це 02-12-08TXNUMX

    https://api.brightsky.dev/weather?lat=49.445997919488484&lon=8.575522199246443&date=2023-02-12T08

    Після цього з’явиться список із даними вимірювання погоди. Під «опадами» вказано вимірюване значення дощу

     

Перегляд 6 дописів - від 16 до 21 (із 21 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.