Робота від джерела живлення 150 Вт 24 ВА

будинки > Форуми > Allgemein > Робота від джерела живлення 150 Вт 24 ВА

  • У цій темі 2 відповідей, 2 учасник, її востаннє оновлено до 2 років тому з Анонімний.
Перегляд 3 дописів - від 1 до 3 (із 3 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 25331
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт

    У мене всюди в саду проводка 24 В. Блок живлення: https://at.paulmann.com/p/plug-shine-einspeisung-ip67-230-24v-150va-silber/98850

    Чи є шанс теж OpenSprinkler  або Raperry Pi (є в наявності) для роботи? На жаль, у мене немає іншого джерела живлення для клапанів.

    Спасибо!

    # 25446
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    привіт,

    так що один OpenSprinkler AC і OSPi Працюйте з 24 В змінного струму, це було б можливо. Але що відбувається далі, потрібно контролювати клапани? – Це можна вирішити лише за допомогою окремого кабелю до клапанів.

    # 25448
    Анонімний
    Неактивний

    Так…

    Я зрозумів, що у мене є комп’ютер Irritrol Junior 9V і, отже, також є клапани 9V DC. Боюся, що все одно доведеться багато чого перебудовувати. Просто дощовик чи щось таке OpenSprinkler Взяти не вийде.

    Моя головна потреба — це програмування та керування через веб або додаток.

    У будь-якому випадку, спочатку я думав, що можу контролювати та керувати клапанами через комп’ютер (я все ще думав про 24 вольта постійного струму – тобто про те, що забезпечує джерело живлення).

    У будь-якому випадку, я б також переобладнав клапани, якщо є розумний варіант.
    Це означає, що мені, мабуть, знадобиться все нове, і я буду гнучким.

Перегляд 3 дописів - від 1 до 3 (із 3 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.