Полив тільки при включенні датчика вологи

будинки > Форуми > Allgemein > Полив тільки при включенні датчика вологи

Перегляд 8 дописів - від 1 до 8 (із 8 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 24568

    Привіт

    У мене є OSPi Купив, плюс вологомір і датчик дощу. Я хотів би створити програму для свого зеленого даху, яка повинна працювати так:

    При відкритті датчика вологи (повідомляє, що сухо) повинна бути запущена зона «дах навісу» на x одиниць часу.
    Якщо йде дощ і зрошення навісу для автомобіля працює, зрошення слід припинити. Якщо дощу було недостатньо, і датчик знову каже, що сухо, тоді полив слід почати знову.

    Це можливо чи я вважаю це надто складним?

    # 24569
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Це просто означає: не поливайте, якщо датчик вологи говорить про вологість або датчик дощу повідомляє про дощ

    Вам просто потрібно ввести затримку в датчик вологи, інакше він увімкнеться, як тільки ви полиєте (>час поливу). З датчиком дощу все залишається на 0,0

    Тому це можливо

    # 24586

    Так, точно підсумовано, але як я можу включити це в програму? І якщо датчик вологи показує «вологий», полив також має припинитися, якщо ви не помістите датчик поруч із крапельним шлангом, чи не так?

    # 24589

    І ще питання. Я отримав своє вчора OSPi підключений до моєї Raspberry 3b+. Джерело живлення на кабельну шину з вихідною напругою 24 В змінного струму OSPi Плату було підключено, і мій Pi також увімкнувся. Це нормально? Я думав, що мені потрібно забезпечити PI додатковою потужністю. Крім того, жодна лампа на АЦП не горіла. І так, я на 100% впевнений, що це джерело живлення зі змінним струмом на вторинній стороні https://www.amazon.de/gp/product/B00F4QFH4O/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

    Що ще я міг зробити не так?

    # 24596

    Сьогодні підключив вентилі, вони добре перемикаються, але активності на A2D конвертері не видно. Мені незрозуміло, як я маю перевертати ці маленькі маленькі горщики

    # 24645
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Ви обертаєте маленькі горщики маленькою хрестовою викруткою.

    Якщо воно вологе, але світлодіод не горить, поверніть праворуч, доки світлодіод не загориться.

    Якщо він сухий, але світлодіод горить, поверніть ліворуч, доки світлодіод не згасне.

    A2D походить від OSpi живлення, призначення з'єднань (зліва направо): GND, SN1, SN2, VIN (+5V)

    Насправді, ви повинні встановити датчик вологості ґрунту там, де вологість важлива. Це точно могло бути під крапельним шлангом. Єдине, що важливо, це затримка часу, щоб він не вимкнувся відразу з першою краплею.

    Der OSPi живить Raspberry Pi через джерело живлення 24 В змінного струму. Лише зі старою версією 1.43 і RPi 3 або 4 джерело живлення було занадто низьким, починаючи з версії 1.5. Але це вже не проблема. Тут також потрібно було підключити блок живлення RPi.

    До речі, навпаки не працює, тому тільки блок живлення RPi не зможе OSPi і подайте електромагнітні клапани!

     

    # 24657

    Привіт

     

    Потенціометри не прокручуються навіть найменшою хрестовою викруткою (CRV 1.0). Чи може бути, що ці горщики несправні?

    # 24659

    Гаразд, це спрацювало з слотом, але горщик не має зупинки. Світлодіод загоряється, коли я відключаю лінію 5 В, іноді світлодіод мерехтить, навіть коли я знову підключаю 5 В. Якщо я видаляю GND, світлодіод загоряється, і я можу використовувати потенціометр, щоб налаштувати світлодіод на вимкнення. Але я все ще не бачу жодної вологи. Датчик вологості несправний чи АЦП?

Перегляд 8 дописів - від 1 до 8 (із 8 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.