Використання в люках (колодязях)? У мене проблеми зі змінним або постійним струмом

будинки > Форуми > Allgemein > Використання в люках (колодязях)? У мене проблеми зі змінним або постійним струмом

Перегляд 2 дописів - від 1 до 2 (із 2 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 20503
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт

    Я хотів би використовувати пристрій Ethernet у шафі нормального розміру.
    Я також хотів би підключити вісім перемикаються ліній з клапанами 24 В 1″. Чи потрібна мені тоді версія Ethernet AC і яке джерело живлення?
    Чи є пакет для 8-рядкового дистрибутива?

    З найкращими побажаннями

    Ларс

    # 20559
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Ви можете прийти з OpenSprinkler Електромагнітні клапани керування AC або DC 24VAC. Версія постійного струму використовує схемний трюк, який підвищує напругу під час увімкнення (підсилення) і тим самим активує електромагнітні клапани. Невдовзі після цього напруга знову падає до напруги джерела живлення (7,5–12 В постійного струму).

    Що стосується продуктивності, то вона залежить від того, скільки електромагнітних клапанів ви хочете використовувати ОДНОЧАСНО.

    У принципі, ви можете розрахувати це так: пусковий струм електромагнітного клапана визначає продуктивність.

    OpenSprinkler споживає приблизно 2,2 Вт = приблизно 0,1 А. Електромагнітний клапан Rain-Bild має максимальний струм 0,3 A

    Тобто з 4 електромагнітними клапанами ОДНОЧАСНО ви маєте 4x 0,3 A + 0,1 A = 1,3 A пускового струму, слід використовувати наступний більший джерело живлення з 2 A. У нас в магазині є різні блоки живлення.
    Якщо ви керуєте лише одним або двома електромагнітними клапанами одночасно, у вас буде 2 × 0,3 A + 0,1 A = 0,7 A, джерела живлення 1 A достатньо. Навіть якщо у вас є 20 електромагнітних клапанів, але ви активуєте лише 2 одночасно, цього достатньо.
    Примітка: це лише приклад розрахунку! Зверніть увагу на технічні дані виробника електромагнітного клапана!

     

    Щодо дистриб'ютора, подивіться тут:

    https://dvs-beregnung.de/dvs-specials/plugrain-garten/hunter-wandverteiler

     

Перегляд 2 дописів - від 1 до 2 (із 2 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.