Віддалений доступ через MyFritz

будинки > Форуми > Allgemein > Віддалений доступ через MyFritz

Перегляд 2 дописів - від 1 до 2 (із 2 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 22936
    WDWD
    Учасник

    Привіт

    Я вже деякий час намагаюся отримати доступ до нього віддалено Opensprinkler налаштувати через MyFritz. Ймовірно, інструкції більше не підходять для поточної версії FritzOS (7.21), принаймні я не можу отримати до них доступ, навіть після десятків разів. Спроба.

    До Fritzbox можна отримати зовнішній доступ через MyFritz.

    Я роблю це так:

    • У FritzBox Internet -> Sharing -> Select device for sharing
    • Вибрано ESP-xxxx, але «Дозволити незалежний спільний доступ до портів для цього пристрою». активовано
    • Виберіть новий спільний доступ -> Спільний ресурс MyFritz -> Інша програма
    • Призначте назву, схему HTTPS//:, введено порт, клацніть OK
    • Як не дивно, новий спільний доступ не відображається в розділі «Акції».
    • Opensprinker відображається в огляді випусків портів, але без порту
    • Пристрій відображається в MyFrtz.net, але з’єднання не вдається встановити (веб-сайт недоступний
      esp-….myfritz.net несподівано закрив з’єднання.)
    • Якщо ви один раз клацнете олівець у розділі «Спільний доступ до портів», а потім натисніть «ОК», порт з’явиться в огляді спільного доступу до портів
    • Для перевірки я також поставив галочку «Дозволити цьому пристрою доступ до Інтернету через IPv4 (відкритий хост)». Однак це не має ефекту, лише повідомлення про помилку інше (Цей веб-сайт не може забезпечити безпечне з’єднання
      esp-….myfritz.net надіслав недійсну відповідь.)

    Я більше нічого не можу придумати, хтось має ідею?

    Дякую, Вольфганг

    # 23036
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Ось як для мене працює спільний доступ до портів. Однак ви повинні бути між OSPi і OpenSprinkler 3 відрізняються, оскільки при OSPi порт 8080 і в OpenSprinkler 3 використовується порт 80.

    Так так для OSPi оздоблення:

    поділу портів OSPi

     

    І для нього так OpenSprinkler 3:

    поділу портів OpenSprinkler 3

     

    Як ви бачите тут, це так OSPi під зовнішній IP-порт 3000 і OpenSprinkler 3 і може бути досягнуто той самий зовнішній IP-порт 3001.

    Таким чином ви можете мати кілька OpenSprinkler успішно дистанційно керувати з Інтернету.

    Опція «Дозволити цьому пристрою доступ до Інтернету через IPv4 (відкритий хост)» НЕ повинна бути активована.

    Разом із випуском MyFritz тепер ви можете використовувати це в OpenSprinkler- Налаштування програми.

    1. Виберіть у OpenSprinkler-Додаток виберіть пункт меню «Керувати розташуваннями» у верхньому лівому куті та натисніть «Додати / Додати пристрій вручну»

    2. Введіть назву в «поле»OpenSprinkler Ім'я». в "OpenSprinkler IP» введіть випуск MyFritz, а потім двокрапку та порт (наприклад, 3000 або 3001 або вибраний порт)

    3. Потім пароль. Примітка. Якщо у вас все ще є «opendoor» як ваш пароль, зараз саме час змінити його, оскільки відтепер весь Інтернет матиме доступ до вашого пароля OSPi або OpenSprinkler доступ!

    4. Підтвердіть, натиснувши «Зберегти». Повний. Якщо символ «Підключити» стане зеленим, значить все працює!

    Примітка. Якщо ви перебуваєте у своїй WLAN, Fritz!Box зазвичай не дозволяє з’єднання через MyFritz. Вимкніть функцію WLAN на своєму смартфоні та підключіться через мобільну мережу, щоб перевірити цю функцію!

    До речі, обмін працює лише через HTTP! HTTPS працює лише в поєднанні з проксі-сервером HTTP до HTTPS і відповідним сертифікатом HTTPS (наприклад, із самопідписаним сертифікатом Apache2 і OpenSSL). Я займуся цією темою окремо, коли матиму нагоду.

     

Перегляд 2 дописів - від 1 до 2 (із 2 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.