FlowSensor 3-wire не розпізнається

будинки > Форуми > Allgemein > FlowSensor 3-wire не розпізнається

Schlagwörter: , ,

Перегляд 5 дописів - від 1 до 5 (із 5 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 25973
    КейнКейн
    Учасник

    Привіт всім,

    Я маю для свого OSPI (Прошивка 2.1.9) купив витратомір. Я перевірив це на Arduino, він забезпечує цифровий 0/1, тобто імпульси на літр (згідно з технічними характеристиками 1 імпульс/літр).

    Я також правильно підключив його, Vin (+5V), Sensor1, кабель даних і GND, звичайно. Оскільки він працював з Arduino і саме з проводкою, я припускаю, що це правильно.

    На жаль, під час поливу нічого не враховується, як тип датчика вибрано правильний датчик 1, опцію «Ігнорувати датчик 1» також вимкнено, тому він має враховуватися.

    Маю такий датчик: https://www.amazon.de/gp/product/B089KJFVLV

    Чи може хтось допомогти? Що не так? Як альтернатива – у когось є інший датчик на 1 дюйм (32 мм)?

    З повагою,
    Кай

    # 25985
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Було б цікавіше дізнатися, що ви встановили в налаштуваннях датчиків

    # 25986
    КейнКейн
    Учасник

    Привіт

    Налаштування датчика типу 1 «потік» і 1 літр/імпульс

    Датчик 2 знаходиться на «немає».

    Вітаю Кай Нойгауз

    # 26035
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Привіт

    У паспорті зазначено «вихідна потужність постійного струму 4,7 В», що, ймовірно, означає, що він перемикає сигнальний кабель на PLUS.

    На жаль, це не працює, лічильники імпульсів повинні поставити GND на вхід датчика.

    Таким чином, коли підключено GND+SENSOR, завжди є імпульс

    # 26038
    КейнКейн
    Учасник

    Привіт

    Так, це дійсно так. Це очікувана поведінка з 2-провідними датчиками (сенсор + Gnd), з 3-провідними датчиками просто додатковий + на VIN, принаймні я так зрозумів. Я зміг прочитати принаймні 1 і 0 на цифровому вході за допомогою Arduino. Звідси моє здивування.
    Але гаразд, інакше я куплю інший датчик, я просто ніде не можу знайти розумно доступний 2-провідний датчик для 1″.
    Я відкритий для рекомендацій.

    Дякую за підтримку.
    З повагою,
    Кай

Перегляд 5 дописів - від 1 до 5 (із 5 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.