Питання про порти OSPi 1.5 (COM, +5V, GND, SN1/2)

будинки > Форуми > Allgemein > Питання про порти OSPi 1.5 (COM, +5V, GND, SN1/2)

Перегляд 6 дописів - від 1 до 6 (із 6 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 22210
    НахтігальНахтігаль
    Учасник

    Привіт

    У мене є Raspberry Pi 4 і OpenSprinkler (OSPi 1.5) придбано. Тепер має бути 2 x 4 електромагнітних клапана від Rainbird, тобто загалом 8 штук, але розділених на дві різні коробки клапанів.

    Кілька питань

    * Є на OSPi вдвічі більше COM-порту. Чи слід/можна всі 8 підключити до одного COM-порту, чи краще мати 4 на одному та 4 на іншому - чи це просто не має значення?

    * Майте адаптер змінного струму середнього 2A. Чи можете ви використовувати його для живлення Raspberry PI, який фактично сам споживає 2A або має його як адаптер. Якщо так, то як підключити до нього блок живлення від Raspi? OSPi? Я побачив, що є порт «+5V». OSPi - так якось підключили до mini-USB живлення від распи?

    * Для чого призначені порти GND і SN1/2? Чи слід підключати GND (заземлення?) до металевого корпусу, де вже є заземлення від з’єднання змінного струму?

    З повагою,

    Jens

     

    # 22308
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Привіт

    також:

    1. 2x COM: обидва підключаються і служать лише для спрощення підключення. Якщо у вас більше 20 електромагнітних клапанів, їх слід розподілити по обох COM-портах, щоб зменшити струмове навантаження на контакти. Інакше ви можете це зробити, але не обов’язково.

    2. Адаптер 2A 24VAC: Так, він також забезпечує живлення Raspberri PI. Починаючи з версії 1.5, це може бути до 10 Вт (5 В x 2 А). Цього має бути достатньо для більшості програм. Однак, якщо ви підключаєте великі споживачі, такі як жорсткі диски, до порту USB, то цього навряд чи буде достатньо, і тоді вам також слід підключити адаптер Raspberry PI.

    3. Тільки не підключайте GND до корпусу! Два сигнальні входи перемикаються через GND+SN1 або GND і SN2. Отже, сигнал спрацьовує, коли GND присутній на SN1 або SN2. VIN або +5V призначений для підключення зовнішніх датчиків, які потребують живлення, наприклад, наш датчик вологості ґрунту.

    Ми також рекомендуємо подивитися на це OpenSprinkler Інструкція з прошивки, яку можна знайти в області завантаження. Тут пояснюються всі підключення (вони такі ж, як для OpenSprinkler 3.2)

     

     

    # 22319
    НахтігальНахтігаль
    Учасник

    Спасибо.

    Я навіть посібників не бачив. Я кілька разів прочитав FAQ і «Як це працює» (може бути, що на ці сторінки немає посилань?!). У всякому разі, я відразу подивлюся.

    # 22320
    НахтігальНахтігаль
    Учасник

    У файлі https://opensprinklershop.de/wp-content/uploads/2020/04/os-manual_2.1.9-DE.pdf?v=3a52f3c22ed6 На сторінці 5 є посилання на відео YouTube із кнопкою посилання. Однак це не пов'язано. Ви можете надіслати мені посилання? (або оновлюю документ), коли я сам шукаю тему на YouTube, я знаходжу всілякі речі, але не знаю, що правильно.

    # 22868
    НахтігальНахтігаль
    Учасник

    Привіт

    @Admin Я хотів ще раз запитати, де я можу знайти це відео? Як я вже сказав, посилання (досі) невірне в інструкціях PDF.

    З повагою,

    Jens

     

    # 23039
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Ой, мабуть конвертер PDF видалив посилання.

    Ось він: https://www.youtube.com/watch?v=M0nWP22GOE4

Перегляд 6 дописів - від 1 до 6 (із 6 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.