OSPi Змінити веб-сайти

будинки > Форуми > Allgemein > OSPi Змінити веб-сайти

Перегляд 5 дописів - від 1 до 5 (із 5 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 24072
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт

    У мене тест OSPi завантажив його на свій Raspi і погрався з ним. Оскільки я трохи підозрілий щодо функції погоди, я хотів би відобразити кількість опадів, отриманих із сервера погоди, під екраном погоди на веб-сайті. Я шукав у джерелах фрагменти веб-сайту, але нічого не знайшов. Як веб-сайти OpenSprinkler зібрано програмою, і де я можу знайти вихід поточної інформації про погоду, наприклад?

    З повагою,

    Цвіркуни

    # 24081
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Der OSPi Він не має веб-сервера, лише інтерфейс API.

    Фактичний UI походить від ui.opensprinkler.com, вихідний код доступний тут:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Якщо ви хочете створити власний сайт, ви можете змінити конфігурацію. Виклики в браузері http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    на. Тепер ви можете надати посилання на свою сторінку.

     

    # 24085
    Анонімний
    Неактивний

    OpenSprinkler-Додаток – це додаток зі смартфона, так? Я справді хочу перейти на сторінку, яка з’являється, коли я вводжу свою IP-адресу у веб-переглядачі OSPi введіть. Мабуть, воно якось потрапило на Распі. І якщо сценарій інсталяції нічого не завантажує з Інтернету, веб-сайт має бути в OpenSprinkler-Має бути включено Repo мікропрограми - я більше нічого не завантажував на Raspi.

    Я міг би створити власну сторінку розрахунку погоди в /su, правда? Імовірно, API є в посібнику. Мені насправді цікаво подивитися на веб-сайті, скільки там опадів OSPi обчислює. Або він OSPi зовсім не ця інформація?

    # 24100
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Ні, додаток і веб-сайт написані на Javascript і мають однаковий програмний код. І ні, він не зберігається в репо прошивки.

    # 24119
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Отже, рішення:

    1. Завантажте вихідний код з Github

    2. Налаштуйте веб-сервер і налаштуйте вихідний код вище як веб-сайт

    3. Змініть параметри /su, щоб вказувати на веб-сервер.

     

Перегляд 5 дописів - від 1 до 5 (із 5 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.