Паралельні програми та адаптація через евапотранспірацію

будинки > Форуми > Allgemein > Паралельні програми та адаптація через евапотранспірацію

Перегляд 3 дописів - від 1 до 3 (із 3 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 14049
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт всім,
    У мене наступне питання щодо програм в Opensprinkler.

    Маю 4 кола для поливу газону. Я хотів би запустити два з них паралельно протягом бажаного часу (30 хвилин).

    Початок програми 1 з двох кіл о 05:00 ранку – 05:30 ранку
    Початок програми 2 з двох кіл о 05:30 ранку – 06:00 ранку

    Крім того, я використовую систему контролю погоди Evapotranspiration (ET). Наприклад, якщо розрахувати швидкість зрошення 150%, то час зрошення збільшиться на 30 хвилин. Це означало б, що перша програма не буде завершена о 05:30 ранку, але друга програма вже розпочнеться. Але моє водопостачання не витримало 4 кола. Чи є спосіб, щоб програма 2 із двома колами не розпочалася до завершення програми 1, навіть якщо час поливу подовжено через зміну погоди?

    З повагою та заздалегідь дякую.

    # 14091
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Привіт
    у цьому випадку я б запропонував скоротити до ДВОХ кіл. Просто підключіть 2 електромагнітних клапана до одного з’єднання кожен і активуйте опцію «Послідовність» в обох.
    На жаль, я не бачу тут іншого варіанту, тому що, якщо ви хочете це зробити, вам доведеться запрограмувати «групи», з якими можна об’єднати електромагнітні клапани. Тема піднімалася кілька разів, створю випуск з командою розробників, може запрограмують.
    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-Firmware/issues/115

    не забувай, OpenSprinkler є відкритим кодом. Ви також можете зробити внесок!

    # 14101
    Анонімний
    Неактивний

    Чудово, дуже дякую за допомогу. Тоді я продовжу перевіряти, чи буде врахована зміна в одній із наступних версій.

    Поки я це роблю, я задовольняюся відповідними програмними перервами, оскільки максимальний ET становить 200%, як я читав.

    Почніть програму 1 з двох кіл о 05:00 ранку - 05:30 ранку при 200% ET, програма триває до 06:00 ранку
    Початок програми 2 з двох кіл о 06:00 ранку – 06:30 ранку

    Сподіваюся, у моїх думках немає помилок.

    З повагою

Перегляд 3 дописів - від 1 до 3 (із 3 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.