Проблеми з сенсорним входом

будинки > Форуми > Allgemein > Проблеми з сенсорним входом

Перегляд 3 дописів - від 1 до 3 (із 3 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 24208
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт
    Вже кілька днів намагаюся зрозуміти, як за допомогою кнопки активувати реле насоса, яке підключено до однієї із зон. Я маю OpenSprinklerPi з Rasperry Pi Zero W.
    Після деяких експериментів із входом датчика я досяг найбільшого успіху, коли підключив кнопку як нормально замкнутий контакт між GND і SN1. Але проблема в тому, що програма, пов'язана з кнопкою, не запускається через 1 секунду. Це займає майже будь-яку кількість часу, перш ніж OSPI визнає, що програму потрібно запустити. Фактично, натискання клавіші має бути зареєстровано, якщо клавіша натиснута більше 1 секунди.

    У попередніх спробах я підключив кнопку як нормально відкритий контакт і мав проблему, що програма запускалася випадковим чином, навіть без натискання перемикача.

    Я знаю, що є можливість налаштувати вхід датчика, якщо це нормально відкритий вхід. Але ця опція не змінила поведінку, коли перемикач використовувався як нормально відкритий контакт.

    Після двох моїх експериментів мені цікаво, чи має вхід датчика будь-який вид підтягування чи опускання? Мені здається, що вхідні дані не завжди мають дійсний логічний рівень, а є плаваючими, а потім для перемикання вхідних даних потрібен випадковий час. Мені встановити вхід датчика на GND або +5 В за допомогою резистора?

    # 24313
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Привіт

    ніколи проти +5В, завжди на GND! VIN (+5V) призначений тільки для живлення датчиків.

    Якщо він не спрацьовує через 1 с, то на лінії є сигнали перешкод, які інтерпретуються як «тремтіння» і таким чином перешкоджають запуску.

    Версія мікропрограми?

     

    # 24507
    Анонімний
    Неактивний

    привіт,
    Тепер я вирішив проблему із входом датчика, встановивши підтягуючий резистор між входом датчика та одним із контактів 3,3 В.
    Тепер вхід більше не запускається випадковим чином, а лише тоді, коли перемикач фактично натиснутий.

Перегляд 3 дописів - від 1 до 3 (із 3 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.