Керування насосом і використання поплавкового вимикача як датчика

будинки > Форуми > Allgemein > Керування насосом і використання поплавкового вимикача як датчика

Перегляд 2 дописів - від 1 до 2 (із 2 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 18207
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт

    Я хотів би реалізувати наступний варіант використання, але все ще шукаю відповідне обладнання. Я за це Opensprinkler зіткнувся.

    Можливо, ви можете сказати мені, чи це спрацює.

     

    У мене джерело води з глибинним насосом 230В.

    Я хотів би обслуговувати двох споживачів/ланцюги з цього джерела.

    Контур 1 повинен отримувати воду в різний час протягом дня протягом певного часу. Але лише до тих пір, поки не спрацює поплавковий вимикач (простий перемикач «відкрито/закрито»).

    Контуром 2 можна керувати вручну за допомогою перемикача, і він не залежить від контуру 1.

     

    Я уявляв собі все це з одним OSPi дошка. Я хотів би підключити поплавковий вимикач як датчик 1. Тоді датчик 2 буде перемикачем для ручного керування.

    Я хотів би керувати насосом як головний через реле. (Чи можете ви сказати мені, що я використовую найкраще? OSPi з 24 В змінного струму)

     

    По суті присутні такі процеси перемикання:

    Контур 1: за графіком, поки поплавковий вимикач вільний; Якщо спрацьовує поплавковий вимикач, не відкривайте клапан 1 і головний насос для насоса, доки рівень знову не впаде, а потім продовжуйте, як зазвичай за графіком.

    Контур 2: Клапан і головний клапан відкриті, доки активовано перемикач. Незалежно від контуру 1, головний також повинен відкритися, коли активується поплавковий вимикач. У найкращому випадку розклад для контуру 1 ігнорується, поки перемикач активовано. Інакше обидва клапани можуть бути відкриті одночасно.

     

    Навички програмування доступні, і не повинно виникнути проблем з написанням коду, якщо це необхідно. Мене в першу чергу хвилюють функції апаратного забезпечення.

    Спасибо.

    Привітання

    wingi

    # 18730
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Привіт

    так, це працює, і вам пощастило, тому що тепер із OSPi Версія 1.5 має два сенсорні входи - 1.44, а її попередник мав лише один.

    Потрібне реле відповідної потужності, потужність глибинного насоса я не знаю, тому перевірте, чи підходить таке реле:

    Finder 22.32.0.024.4540 Контактор 1 контакт, 1 контакт розриву

    Ваш поплавковий вимикач працює як датчик дощу, коли йде дощ -> немає поливу. Отже, якщо Sen1 і GND підключені, занурювальний насос не активується.

    Для кожного контуру можна встановити, чи повинен він реагувати на Sen1.

Перегляд 2 дописів - від 1 до 2 (із 2 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.