Кнопка для активації кіл

будинки > Форуми > Allgemein > Кнопка для активації кіл

Перегляд 2 дописів - від 1 до 2 (із 2 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 29724
    СимуляторСимулятор
    Учасник

    Здравствуйте в раунді,

    Окрім поливу газону та грядки, тепер я ще й підключив теплицю. The opensprinkler сидить біля насоса. Звідти постійна напірна лінія та контрольний кабель проходять у теплицю (приблизно 20 м), а в теплиці я маю два електромагнітних клапана та механічний водопровідний кран. Електромагнітні клапани надходять до редуктора тиску, а звідти – до крапельних ліній для рослин. У додатку та браузері все працює ідеально. На жаль, у моєї дружини є певні проблеми з прийомом цифрових операцій.

    Зараз я хотів би встановити в теплиці дві кнопки (механічні), які б потім вмикали відповідний контур поливу в теплиці на, наприклад, 10 хвилин. У кабелі управління, який відкриває або закриває електромагнітні клапани, більше немає вільних проводів. тому я не можу отримати до нього доступ через кабель opensprinkler може отримати доступ. Тож це треба якось «розумно» зробити. На жаль, я ще не знайшов правильного способу думати про це. Чи можете ви захопити вхідні дані через компоненти shelly, а потім надіслати їх на сервер через http або подібний? opensprinkler відправити? Чи є спосіб це зробити? opensprinkler віддати цифрову команду: «Активувати контур 3 на 10 хвилин» без необхідності налаштовувати повну систему розумного дому?

    Дякую і всього найкращого

    # 30309
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Подивіться тут, на форумі, під «Трюк № 6»

Перегляд 2 дописів - від 1 до 2 (із 2 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.