Трюк №2: WiFi розетка «Шеллі». OpenSprinkler перемикач

будинки > Форуми > Allgemein > Трюк №2: WiFi розетка «Шеллі». OpenSprinkler перемикач

Перегляд 3 дописів - від 1 до 3 (із 3 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 23035
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    З OpenSprinkler Ви можете легко перемикати пристрої, які мають інтерфейс HTTP і доступні через WLAN.

    Звичайно, за умови, що пристроєм можна керувати безпосередньо через команди HTTP. Чисті «хмарні» сокети не працюють або їх потрібно буде змінити за допомогою оновлення мікропрограми. Дивіться проект ТАСМОТА (https://tasmota.github.io/docs/)

    Однак це не обов’язково для розеток Shelly (наприклад, Shelly Plug S), оскільки вони вже мають веб-сервіс і тому їх можна вмикати та вимикати.

    1. Підключіть Shelly Plug до WLAN, як описано в інструкціях Shelly

    2. Якщо пристрій успішно підключено до WLAN, вам знадобиться його IP-адреса. У програмі Shelly APP виберіть пристрій і відкрийте «Інформацію про пристрій». Тут IP-адреса знаходиться позаду «IP-адреси ПРИСТРОЮ».

    3. Відкрийте OpenSprinkler ДОДАТОК Виберіть безкоштовну зону (використовуючи шестірню праворуч), натисніть «Додатково», а потім виберіть «Тип станції»: «HTTP»:

    Замість «192.168.0.78» введіть IP-адресу вашого сокета Shelly, яку ви читаєте як «IP-адресу ПРИСТРОЮ» в пункті 2.

    Дуже важливо: «On Command» і «Off Command» повинні бути введені ТОЧНО, як показано, тобто все в нижньому регістрі! Нота в середині цифра нуль.

    Для копіювання/вставлення:

    relay/0?turn=on

    relay/0?turn=off

    На сторінці «Основна» вам все одно потрібно вимкнути «Вимкнути» та «Послідовно».

    Тепер ви можете використовувати цю зону як будь-яку іншу. Якщо ви підключите сюди насос, ви також можете налаштувати його як основну зону зрошення, яка потім автоматично активується перед кожним зрошенням.

    # 23108
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Тепер НОВИЙ в OpenSprinklerмагазин: Розетка OpenSource WLAN DeLOCK 11826 і 11827 (з додатковим моніторингом енергії)

    Доступний тут, у магазині

    Конфігурація та використання див цей пост.

    ВАЖЛИВО: При використанні для насоса, ви повинні запрограмувати максимальний час роботи для виходу. Shelly і DeLOCK мають для цього відповідні функції.

    # 30990

    Це чудова можливість OpenSprinkler використовувати ще більш різноманітно.

    Однак у мене є невелике запитання щодо цього: яка конфігурація, якщо Shelly має «Обмежити вхід»?

    Відповідно до форуму Shelly перед IP-адресою потрібно поставити «user:password@». На жаль, я не можу цього зробити.

    Буду дуже вдячний за допомогу.

Перегляд 3 дописів - від 1 до 3 (із 3 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.