Регулюючий клапан з входом датчика

будинки > Форуми > Allgemein > Регулюючий клапан з входом датчика

Перегляд 4 дописів - від 1 до 4 (із 4 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 21248
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт

    У грудні я купив у вас іригаційний комп’ютер Openspinkler 3.0 AC (згідно з програмою firmw 2.1.9(2) hardw 3.2 AC) і дуже ним задоволений. Для того, щоб зрошення було ще кращим, було б чудово перемикати клапан через датчик і контролювати час.

    Під цим я маю на увазі, коли реле (замикає або розриває контакт залежно від того, що потрібно) перемикається на вході датчика, клапан також відкривається, а коли реле знову вимикається, клапан також закривається.

    Якби я тепер міг керувати тим самим клапаном у певний час, це було б ідеально. Можливо, ви можете підключити клапан до двох комутаційних портів. Один з датчиком і один з контролем часу, якщо нічого не відбувається, на виході є 24 В, який не перемикається.

    Чи можлива така операція? Що я маю там встановити?

    Л. Г. Габріель

    # 21309
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Привіт

    Ви можете використовувати сенсорний вхід, щоб запустити програму - тоді вона працюватиме з контрольованим часом.

    Просто введіть «Програма» в налаштуваннях/сенсорах. Перший датчик запускає першу програму.

    LG Stefan

    # 21318
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт

    Чи можна відкривати клапан за допомогою входу датчика, і коли датчик вимикається, клапан також закривається.

    Л. Г. Габріель

    # 21417
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Це насправді не працює. Тоді вам доведеться використовувати звичайне реле, яке перемикає електромагнітний клапан.

    OpenSprinkler призначений для регульованого за часом перемикання електромагнітних клапанів. Без цього ви навіть не могли б створити «план поливу».

Перегляд 4 дописів - від 1 до 4 (із 4 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.