контролювати два джерела води

будинки > Форуми > Allgemein > контролювати два джерела води

Перегляд 3 дописів - від 1 до 3 (із 3 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 25428
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт

    У мене є резервуар для дощової води з занурювальним насосом на 220 В і підключенням до домашньої води, що контролюється через клапан Hunter.

    Як тільки бак спорожніє (датчик рівня), домашня вода повинна бути використана для подальшого поливу. Для цього у відповідний момент необхідно відкрити клапан Hunter. може Opensprinkler реалізувати це?#

    З повагою

    Паскаль

    # 25447
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Також OpenSprinkler може контролювати до двох головних контурів поливу. Головний контур зрошення завжди відкривається перед першим клапаном і знову закривається лише після останнього. Це дозволяє починати та завершувати процес. Якщо я правильно зрозумів, потрібно керувати або глибинним насосом, або клапаном Hunter, залежно від датчика. Тоді я б керував цим за допомогою реле, яке подає живлення або на клапан, або на насос.

    На жаль, немає можливості прямого керування просто тому, що напруга різна (клапани 24 В змінного струму, насос 230 В змінного струму).

    # 25508
    brandonbensonjufvbrandonbensonjufv
    Учасник

    Детально та технічне зображення на малюнку... Ось як ви це отримаєте, ви отримаєте нервове відчуття. Це те, що ми маємо на увазі, це наші форуми! 😉

Перегляд 3 дописів - від 1 до 3 (із 3 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.