Beta testavimo drėkinimo paslauga

namo > Forumai > Paprastai > Beta testavimo drėkinimo paslauga

Schlagwörter: ,

Peržiūrime 15 įrašus - nuo 1 iki 15 (iš viso 21)
  • Autorius
    pranešimų
  • # 25581

    Sveiki visi,

    Visų pirma, ačiū, kad stengiatės pagerinti oro tarnybą! Aš ką tik bandžiau jį nustatyti, kaip aprašyta tinklaraščio įraše, bet gaunu pranešimą, kad „nepavyko prisijungti“. Turiu čia Raspi su vienu OSPI Firmware 2.1.9(9).

    Tačiau jei įvedu „garbanos opensprinklershop.de:3333 "sulaukiu peržiūrų"openSprinklerĮsigykite oro tarnybą Vokietija v2.0.4“ atsakydami.

    Ar tai OpenSprinkler paleistas iš naujo per svetainę, taip pat visą Raspi.

     

    Turite minčių, kas tai galėtų sukelti?

    VG Mathias

     

    # 25587

    Sveiki,

    Trumpas atnaujinimas iš manęs. Vakar viską pakeičiau atgal į numatytuosius, kad šįryt veiktų automatinis laistymas. Šįryt aš bandžiau dar kartą, pirmiausia su tuo pačiu rezultatu, kaip aprašyta aukščiau. Tačiau po maždaug 6 valandų ar daugiau klaidos pranešimas dingo, o programa davė tik tokį pranešimą, kaip aprašyta tinklaraščio įraše, taip pat vėl buvo rodomi oro duomenys. Aš ir toliau tai darysiu dabar.

    Galbūt būtų naudinga tinklaraštyje turėti užuominą, kad pirmasis atnaujinimas gali užtrukti kelias valandas.

    Dar kartą ačiū!

    Matai Mathias

    # 25631
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Sveiki,

    tai tikriausiai dėl to, kas buvo naudojama OpenSprinkler- Firmware, senesnė versija turi problemų su DNS skyra iškart po perkrovimo.

    Atnaujinkite programinę-aparatinę įrangą arba įveskite IP (opensprinklershop.de = 130.180.44.149)

     

     

    # 25635

    Sveiki,

    Ačiū už užuominą. Kadangi yra a ospi Turiu 2.1.9(9) programinę aparatinę įrangą, kiek žinau, naujesnių nėra. Gali tekti sukonfigūruoti sisteminę paslaugą šiek tiek kitaip, kad ji lauktų, kol tinklas tikrai atsijungs.

    Priešingu atveju užklausa tikrai tikslesnė nei anksčiau!

    Labai ačiū už tai!

    Mathias

    # 25637
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki,
    Taip pat vakar bandžiau įeiti į orų tarnybą su 3333 prievadu, kaip aprašyta tinklaraščio įraše.
    Bet nuo vakar įvyko klaida ir „Orų istorijos kūrimas“.

    Anksčiau mačiau, kad yra kita orų tarnyba su 3336 prievadu.
    Įvedėte ir iškart suveikė „Orų paslauga internete“.

    Naujausia programinė įranga 2.1.9(9).

    Linkėjimai
    Matthiasas

    # 25638
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Visi serveriai čia:

    opensprinklershop.de:3333 : DWD Deutscher Wetterdienst, tik Vokietijai (https://brightsky.dev)
    opensprinklershop.de:3334 : OWM OpenWeatherMap (https://openweathermap.org)
    opensprinklershop.de:3335 : DarkSky (https://darksky.net) <— Nenaudokite, tiesiog patikrinkite!
    opensprinklershop.de:3336 : OpenMeteo (https://open-meteo.com)

     

    # 25645
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Ačiū už sąrašą.
    Kaip sakiau, visi jie man veikia, išskyrus pirmąjį su 3333 prievadu.
    Tada atrodo kaip pridėtoje nuotraukoje.

    # 25664
    AdministratoriusAdministratorius
    administratorius

    Sveiki,

    Taip, ačiū, radau, dabar suremontuotas.

    Prievadas 3333 taip pat veikia dabar.

    # 25917

    Sveiki,

    Šiandien kažkas keisto. Naudojuosi dwd paslauga, žr. aukščiau, bet nors šiandien čia neiškrito nė lašo lietaus, sako jis ospi laistyti nereikia, nes būtų iškritęs daugiau nei 7 mm lietaus. Dwd programėlėje ir šiandien kritulių nėra. Galbūt jau vakar buvo bėda, nes per stipriausią lietų jis purkštuką varė 120 proc.

    Aš naudoju eto kaip metodą, jis puikiai veikė nuo aukščiau pateiktų pranešimų. Beveik atrodo, kad pasimatymai nutolsta viena diena.

    Ačiū iš anksto!

    Matai Mathias

    # 25918
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki,

    Dabar, kai paminėjai tai…
    Man lygiai tas pats, taip pat DWD, t.y per 3333 prievadą.
    Vakar visą dieną lijo, 90% drėkinimo.

    Šiandien čia taip pat nelijo nė lašo, drėkinimo lygis 0% ir „Lietus sakė: 7,9 mm“.

    Kažkas čia ne taip, mano prielaida taip pat būtų tokia, kad duomenys vėluoja viena diena.

    Aciu tau ir geriausi linkejimai
    Matthiasas

    # 25919

    hehe,

    Ar turime ne tik beveik tą patį pavadinimą, bet ir tą pačią vietą? Man irgi 7,9. Ar turite Braunšveigo regiono meteorologinę stotį?

    Matai Mathias

    # 25925
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki,

    ne, ne visai. Mano sistema yra Bambergo rajone. Bet visai įdomu tai, kad jos atrodo tos pačios vertybės.

    Sveikinu, Matthew

    # 25932
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Sveiki visi testuotojai ir administratoriai

    Aš irgi norėjau dalyvauti teste, bet kol kas nesėkmingai. Turėjau atsilikti už savo OSPI Norėdami įvesti, nustatykite IP adresą: 8080/su

    Išbandžiau visus naujų orų tarnybų adresus, su kiekvienu gaunu klaidos pranešimą (žr. priedą) System Daignose. Tai taip pat nepriklauso nuo to, ar Iopensprinklershop.de“ arba aukščiau paminėtu IP. Po perkrovimo ir pakartotinės užklausos su http://<ip-OpenSprinkler&gt;:8080/su bet pasirodo pakeistas įrašas, pvz Opensprinklershop.de:3333. Sistemos diagnostikos klaida išlieka.

    Ar turiu keisti įrašus ar konfigūracijas kitur? Ar gali būti todėl, kad šiuo metu pasirinkau rankinį laistymą, o ne, pavyzdžiui, Zimmermann? Aš operuoju OSPI trejus metus ir šiuo metu naudojant dabartinę programinės įrangos versiją 2.1.9 (9).

    Ačiū už palaikymą ir linkėjimai, HG

    # 25935

    Manau, kad tai normalu, praėjo po kelių valandų.

    Matai Mathias

    # 25936
    Anoniminis
    Neaktyvus

    Tiesa, tai užtrunka, bet dabar veikia.

    pranešti po kelių valandų

Peržiūrime 15 įrašus - nuo 1 iki 15 (iš viso 21)
  • Norėdami atsakyti į šią temą, turite būti prisijungę.