Praca przez zasilacz 150 W 24 VA

Strona główna > Forum > Allgemein > Praca przez zasilacz 150 W 24 VA

  • Ten temat ma 2 odpowiedzi, 2 subskrybent i został ostatnio zaktualizowany 2 lat temu z Anonimowy.
Przeglądanie 3 postów - od 1 do 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    postów
  • #25331
    Anonimowy
    Nieaktywny

    Witam,

    W ogrodzie mam okablowanie 24 V. Zasilacz: https://at.paulmann.com/p/plug-shine-einspeisung-ip67-230-24v-150va-silber/98850

    Czy jest też szansa? OpenSprinkler  lub do obsługi Raperry Pi (jest dostępny)? Niestety nie mam żadnego innego podłączenia zasilania zaworów.

    Dziękujemy!

    #25446
    AdminAdmin
    Administrator

    Cześć,

    aby OpenSprinkler AC i OSPi działa z 24VAC, to byłoby możliwe. Ale co dalej, zawory muszą być sterowane? – Tutaj można to rozwiązać tylko osobnym kablem do zaworów.

    #25448
    Anonimowy
    Nieaktywny

    Tak…

    Dowiedziałem się, że mam komputer Irritrol Junior 9V a wraz z nim zawory 9V DC. Obawiam się, że i tak musiałbym trochę odbudować. Tylko deszczowy ptak lub OpenSprinkler wziąć to nie będzie.

    Moją podstawową potrzebą jest programowanie i sterowanie za pośrednictwem sieci lub aplikacji.

    W każdym razie początkowo myślałem, że mogę sterować i obsługiwać zawory za pomocą komputera (nadal myślałem o 24 woltach DC - czyli o tym, co dostarcza zasilacz).

    W każdym razie ja też bym przebudował zawory, gdyby był rozsądny wariant.
    oznacza, że ​​prawdopodobnie potrzebowałbym wszystkiego nowego i jestem elastyczny.

Przeglądanie 3 postów - od 1 do 3 (z 3 łącznie)
  • Aby odpowiedzieć na ten temat, musisz być zalogowany.