Ospi Integracja w sieci domowej z IORoker

Strona główna > Forum > Allgemein > Ospi Integracja w sieci domowej z IORoker

Schlagwörter: , , ,

Przeglądanie 3 postów - od 1 do 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    postów
  • #25552

    Witam,

    Mam je od lat Ospi Płytka w użyciu, w zeszłym roku musiałem zainstalować nowszy RPI, ponieważ ten późny prawdopodobnie nie był już kompatybilny z obecnym oprogramowaniem.

    Jak dotąd wszystko dobrze, teraz odkryłem, że Ospi Surface :8080 nie zawsze jest niezawodnie dostępny, czy to możliwe, że nie mogę uzyskać do niego dostępu z kilkoma urządzeniami jednocześnie?

    Czasami musiałem wyciągnąć wtyczkę, aby ponownie uruchomić, ponieważ nie mogłem przejść dalej.

    Dlatego chciałem wprowadzić go do IORoker, czy ktoś już go zaimplementował?

    Kiedyś aktywowałem MQTT i postawiłem pierwsze kroki przy użyciu adaptera do Linuksa OSPI zapytanie, abym mógł zdalnie wywołać czysty restart..

    Na pewno sensowne byłoby zrobienie aktualizacji Raspbian na RPI lub jest tam Opensprinkler rel. Łatwa w pielęgnacji?

    Powitanie

     

    Thomas

    Załączniki:
    musisz być Zalogowany aby wyświetlić załączone pliki.
    #26049
    Anonimowy
    Nieaktywny

    To też by mnie zainteresowało. Mam na myśli wartości z Netatmo (zintegrowane z ioBrokerem). Ospi przekazać, na przykład, wstrzymać nawadnianie na 24 godziny, gdy zacznie padać. Ale nie sądzę, aby obecna implementacja MQTT została do tego zaprojektowana.

    Powitanie

    HG

    #26050

    Więc zdarzyło mi się go zdobyć w tym tygodniu Ospi zintegrować z iobrokerem za pośrednictwem Mqtt.

    Określiłem port, który był już zajęty przez Sonoffa, więc ostatnim razem nie dotarłem dalej.

    Właśnie zrobiłem aktualizacje.

    Ale w tej chwili mam ze sobą kolejny plac budowy ospi unf iobroker nie kontynuacja..

Przeglądanie 3 postów - od 1 do 3 (z 3 łącznie)
  • Aby odpowiedzieć na ten temat, musisz być zalogowany.