OSPi zmień strony internetowe

Strona główna > Forum > Allgemein > OSPi zmień strony internetowe

Przeglądanie 5 postów - od 1 do 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    postów
  • #24072
    Anonimowy
    Nieaktywny

    Witam,

    Mam test OSPi załadowany na moje Raspi i bawił się tewas. Ponieważ jestem trochę podejrzliwy co do funkcji pogodowej, chciałbym wyświetlić ilość opadów pobraną z serwera pogodowego pod wyświetlaniem pogody na stronie. Szukałem fragmentów strony w źródłach, ale nic nie znalazłem. Jak wyglądają strony internetowe OpenSprinkler składane przez aplikację i gdzie znajdę np. wyjście aktualnych informacji o pogodzie?

    Pozdrawiam,

    Świerszcze

    #24081
    AdminAdmin
    Administrator

    ,de OSPi nie ma serwera WWW, a jedynie interfejs API.

    Rzeczywisty interfejs użytkownika pochodzi z interfejsu użytkownika.opensprinkler.com , kod źródłowy jest dostępny tutaj:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Jeśli chcesz stworzyć własną witrynę, możesz zmienić konfigurację. Zadzwoń do przeglądarki http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    na. Teraz możesz wpisać link do własnej strony.

     

    #24085
    Anonimowy
    Nieaktywny

    OpenSprinklerapp to aplikacja na smartfonie, prawda? Właściwie chcę zobaczyć stronę, która pojawia się po wpisaniu adresu IP mojego OSPi wejść Musiał jakoś dostać się do Raspi. A jeśli skrypt instalacyjny nie ładuje czegoś z sieci, strona powinna być w OpenSprinkler-Repozytorium oprogramowania układowego do uwzględnienia - to wszystko, co załadowałem na Raspi.

    Mogę umieścić własną stronę do obliczania pogody pod /su, prawda? API jest prawdopodobnie w instrukcji. Właściwie staram się zobaczyć na stronie ile opadów jest OSPi oblicza. Czy on? OSPi nie te informacje w ogóle?

    #24100
    AdminAdmin
    Administrator

    Nie, aplikacja i witryna są napisane w języku JavaScript i mają ten sam kod programu. I nie, nie jest odbierany w repozytorium oprogramowania układowego.

    #24119
    AdminAdmin
    Administrator

    Tak więc rozwiązanie jest następujące:

    1. Pobierz kod źródłowy z Github

    2. Skonfiguruj serwer WWW i skonfiguruj powyższy kod źródłowy jako witrynę internetową

    3. Zmień ustawienia / su tak, aby wskazywały na serwer WWW.

     

Przeglądanie 5 postów - od 1 do 5 (z 5 łącznie)
  • Aby odpowiedzieć na ten temat, musisz być zalogowany.