Problem: Czujnik deszczu nie przestaje nawadniać

Strona główna > Forum > Allgemein > Problem: Czujnik deszczu nie przestaje nawadniać

Przeglądanie 2 postów - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    postów
  • #24786
    Anonimowy
    Nieaktywny

    Witam, dostałem jeden kilka tygodni temu OpenSprinkler 3.2 (najnowsze oprogramowanie), które steruje 8 zaworami elektromagnetycznymi Hunter. To również działa świetnie.

    Teraz kupiłem czujnik deszczu Hunter Rain Clik i podłączyłem go przez GND i SN2. Następnie wybierz czujnik deszczu w opcjach pod Czujnik 2 i nie zaznaczaj pola „Normalnie otwarty”. Bo czujnik jest otwieraczem.

    Widzę małe r na wyświetlaczu, co dla mnie oznacza, że ​​czujnik został rozpoznany. Teraz kliknąłem przycisk testu i otrzymałem komunikat Czujnik 2 aktywny, a małe r staje się dużym R, a następnie pojawia się symbol deszczu.

    Uruchomiłem ręcznie dwa kręgi podlewania i ponownie nacisnąłem przycisk testu. Pojawia się symbol deszczu, ale kręgi nawadniające się nie kończą. Sprawdziłem też, czy zaznaczyłem Ignoruj ​​czujnik 2. To nie o to chodzi.

    Cały czas testowałem z czujnikiem 1. Ten sam wynik.

    Zaznaczyłem też Normalnie Otwarte. Nic nie działa. Teraz nie wiem, co dalej.

    Byłbym wdzięczny za sugestie.

    Z góry dziękuję.

    Pozdrawiam
    Heiko

    #24952
    AdminAdmin
    Administrator

    Ręczne uruchamianie obwodów lub programów nawadniających nie jest przerywane przez czujniki.

    W przeciwnym razie nie byłoby możliwe ręczne uruchomienie programu po zadziałaniu czujnika.

Przeglądanie 2 postów - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
  • Aby odpowiedzieć na ten temat, musisz być zalogowany.