Przycisk aktywujący kręgi

Strona główna > Forum > Allgemein > Przycisk aktywujący kręgi

Przeglądanie 2 postów - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    postów
  • #29724
    SymulantSymulant
    uczestnik

    Witaj w rundzie,

    Oprócz nawadniania trawnika i grządek podłączyłem teraz również moją szklarnię. The opensprinkler siedzi blisko pompy Stamtąd do szklarni idzie stała linia ciśnieniowa i kabel sterujący (ok. 20m) iw szklarni mam dwa elektrozawory i kran mechaniczny. Elektrozawory idą do reduktora ciśnienia, a stamtąd do linii kroplujących dla roślin. Wszystko działa idealnie w aplikacji i w przeglądarce. Niestety moja żona ma pewien problem z akceptacją działania cyfrowego.

    Chciałbym teraz zainstalować w szklarni dwa (mechaniczne) przyciski, które następnie włączają odpowiedni obwód nawadniający na, powiedzmy, 10 minut w szklarni. Kabel sterujący otwierający lub zamykający elektrozawory nie ma już żadnych wolnych przewodów. więc nie mogę uzyskać dostępu przez kabel opensprinkler można uzyskać dostęp. Więc trzeba by to jakoś "mądrze" zrobić. Niestety nie znalazłem jeszcze odpowiedniego podejścia, w jakim kierunku mam tutaj myśleć. Czy można ewentualnie nagrywać dane wejściowe za pomocą komponentów Shelly, a następnie wysyłać je przez http lub podobny do opensprinkler wysłać? Czy jest na to sposób opensprinkler wydać cyfrowo polecenie: „Aktywuj obwód 3 na 10 minut” bez konieczności konfigurowania kompletnego systemu inteligentnego domu?

    Dziękuję i pozdrawiam

    #30309
    AdminAdmin
    Administrator

    Zajrzyj tutaj na forum w sekcji „Sztuczka nr 6”

Przeglądanie 2 postów - od 1 do 2 (z 2 łącznie)
  • Aby odpowiedzieć na ten temat, musisz być zalogowany.