Метеозалежний OpenSprinkler Зрошення саду за допомогою метеостанції Netatmo

будинки > Форуми > Представлено > Метеозалежний OpenSprinkler Зрошення саду за допомогою метеостанції Netatmo

Перегляд 10 дописів - від 1 до 10 (із 10 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 24366
    Анонімний
    Неактивний

    У мене є один для поливу мого саду з терасами OpenSprinkler Іригаційний комп’ютер, встановлений для погодозалежного контролю зрошувальної системи Gardena.

    Der OpenSprinkler встановлюється в гаражі та забезпечує три зони поливу, обладнані клапанами Gardena 24V AC. Він інтегрований у мою мережу WiFi через вбудований адаптер WiFi та живиться від пов’язаного джерела живлення. Клапани встановлюються на задньому дворі 2-ходової клапанної коробки Gardena та передньої 1-ходової клапанної коробки. Газон за будинком поливають висувним квадратним дощувачем і турбінним висувним дощувачем. Для поливу рослин на грядках перед будинком і квіткових горщиків на терасі за будинком використовуються різні насадки для крапельного поливу.

    Установка OpenSprinkler в гаражі

    Це Opensprinkler Я використовую 3.1-DC з весни 2019 року. Раніше я мав два роки досвіду роботи з одним OpenSprinkler OSBee збирати, але не хотів упустити переваги зрошення за погодних умов.

    Три зони зрошення знаходяться в с OpenSprinkler Програма мікропрограми, визначена як «Газон на задньому дворі», «Квіти на задньому дворі» та «Квіти на дворі».

    На мій погляд, полив саду в залежності від погоди має сенс, лише якщо є доступ до надійних місцевих погодних даних. Зокрема, кількість опадів може сильно відрізнятися від місця до місця. З цієї причини я інтегрував наявну метеостанцію Netatmo в систему керування.

    Як погодний метод для OpenSprinkler Я використовую метод Циммермана. Я встановив базове значення вологості 65%, всі інші базові значення були збережені. Я вважаю, що це досить добре відповідає середньому рівню вологості в середньоєвропейський період садівництва, і я мав хороший досвід із цим.

    У поточній версії V2.0.4 OpenSprinkler Служба погоди, дані про погоду за останні 24 години використовуються для розрахунку значення зрошення «% рівня води» під час вибору методу Циммермана та вибору місцевої метеостанції або Weather Underground. Однак це радше перевага перед класичним методом Циммермана, оскільки більш актуальні дані щодо температури, вологості та кількості опадів включені в розрахунок вартості зрошення.

    Останніми роками постачальники погодних послуг і хмарних сервісів все частіше впроваджують платіжні системи для цієї мети OpenSprinkler Команда також виконала ряд оновлень у цьому відношенні.

    Щоб стати трішки незалежнішим від цього, у мене це є OpenSprinkler Weather Service, встановлений на Raspberry Pi разом із програмним забезпеченням погоди з відкритим кодом WeeWx. WeeWx встановлює з’єднання з метеостанцією Netatmo, а також дозволяє графічно відображати метеодані. Це теж було так OpenSprinkler Я перекомпілував прошивку 2.1.9(7) і скинув періодичне опитування служби погоди з 6 годин до однієї години. На мою думку, це єдиний спосіб отримати поточні дані для поливу в ранкові години. Немає додаткових витрат на локальне встановлення метеослужби Raspberry Pi OpenSprinkler Команда через підвищену частоту опитувань.

    Щоб уникнути зрошення під час дощу, також був встановлений і підключений до нього датчик дощу Kenko M152 OpenSprinkler Вхід датчика S1 підключено. Хмарний сервіс IFTTT більше не можна використовувати для попереджень про дощ, оскільки гарантований час відповіді в безкоштовній версії може становити до 1 години.
    Я використовую IFTTT лише для реєстрації в Календарі Google загальної кількості дощу за попередній день, визначеної Weather Underground і OpenSprinkler Використані види діяльності.

    В останні роки газон, квіти та кущі поливають кожні два дні о 7:00. Цього року необхідно покращити водопостачання рослин у горщиках на терасі, оскільки в спекотні дні їх, очевидно, потрібно подавати частіше, ніж кожні два дні.

    Тепер газон поливають кожні два дні, незабаром після сходу сонця. Квіти та кущі поливають щодня о 18:00. Для газону встановлено 100% базове значення 30 хвилин, а для квітів і кущів – 100% базове значення 15 хвилин. Але я все ще оптимізую тут і, можливо, збільшу полив газону до трьох днів із 100% базовим значенням 45 хвилин.

    Для мене також важливо перевірити роботу системи поливу під час подорожі. Окрім контролю над OpenSprinkler з OpenSprinkler Додаток також скидає живлення у разі серйозної помилки OpenSprinklerможливе через радіокеровану розетку, якою можна дистанційно керувати за допомогою Fritz!Box.

    # 24402
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Ну, це те, що я називаю чудовим описом.

    Я також інтегрував свою метеостанцію, але я все ще підключений через Weatherunderground OpenSprinkler.

    # 24456
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт Францштайн,

    Я теж маю на увазі саме цей проект. Чи можете ви надати мені додаткові посилання чи джерела, щоб я міг включити інформацію про погоду та дощ у netatmo OSPI можна використовувати. Можливо, мені також доведеться використовувати поточну версію OpenSprinkler для PI, але я ще не знаю, як це зробити. Тому я дуже вдячний за будь-яку інформацію.

    # 24473
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Привіт, hg, англійською мовою Opensprinkler Форумі, у відповідних інструкціях і статтях бази знань, а також у OpenSprinkler Репозиторій GitHub фактично все описано. Це трохи нудно збирати все, але, на жаль, немає повного опису в одному місці. Найпростіше було б зареєструвати станцію Netatmo в Weather Underground OpenSprinkler Щоб оновити мікропрограму та отримати доступ до даних про погоду з Weather Underground. Ось кілька цікавих посилань по темі: https://opensprinkler.com/forums/topic/error-building-firmware-from-source/ https://openthings.freshdesk.com/support/home https://github.com/opensprinkler На жаль, наступні три тижні я буду у відпустці, але буду радий допомогти, якщо це можливо, після цього. Вітання, Франц (передано)

    # 24480
    Анонімний
    Неактивний

    Щиро дякую за інформацію, Франце, я спробую. Наразі я використовуватиму лише netatmo як джерело даних про дощ і температуру через Weather Underground. Я хочу точніше інтегрувати ситуацію у своєму саду; я можу переключити дані про погоду з DarkSky на WUnderground у «Параметрах» і «Додатково». WeeWx все ще потрібен? Я поки що залишу прошивку як є (2.1.9(4)). Якщо мені також потрібно щогодинне оновлення, можливо, мені доведеться зробити це знову. Але я думаю, що це залежить від обраного методу погоди. Я повинен спробувати це. Що ви там використовуєте (Zimmerman, ETo)?

    # 24489
    Анонімний
    Неактивний

    Лише мить. WeeWx не потрібен. Weather Underground може зайти прямо OpenSprinkler бути обраним як служба погоди. Я використовую метод Циммермана. ETo не можна використовувати з Weather Underground.

    # 24491
    Анонімний
    Неактивний

    Наразі я можу створити обліковий запис у Weather underground, але додавання метеостанції викликає помилку. Однак без метеостанції я не можу подати заявку на код API. Я продовжую намагатися.

    # 25930
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт, дані Netatmo все ще працюють для вас для контролю зрошення? Я не можу зареєструвати свій Netatmo в WU. Однак я натрапив на статтю про те, що Netatmo припинив співпрацю з WU, і тому мої власні вимірювання дощу та дані Netatmo більше не можна використовувати.

    https://community.homey.app/t/info-netatmo-hat-die-partnerschaft-mit-weather-underground-beendet/44000

    Який інший варіант використання місцевої кількості дощу з вашого саду для розрахунку кількості зрошення? Повідомлення про погоду надто неточні у великому місті. Десь завжди йде дощ, але не обов’язково в моєму саду.

    # 25940
    Анонімний
    Неактивний

    Як описано вище, він у мене є OpenSprinkler Weather Service, встановлений на Raspberry Pi разом із програмним забезпеченням погоди з відкритим кодом WeeWx. Однак існує також можливість пересилання даних Netatmo до служби погоди «MeteoWare Plus». Таким чином їх можна буде перенаправити з Meteoware Plus до Weather Underground. Це має працювати. Просто спробуйте!

    # 26351
    Майкл БецМайкл Бец
    Учасник

    Привіт

    Чи є тепер певність, що netatmo розірвало партнерство з Wu?
    Оскільки ви все ще можете зареєструвати пристрої netatmo на сайті WU.

    Attachments:
    Ви повинні бути увійшли в для перегляду вкладених файлів.
Перегляд 10 дописів - від 1 до 10 (із 10 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.