Бета-тестування служби зрошення

будинки > Форуми > Allgemein > Бета-тестування служби зрошення

Schlagwörter: ,

Перегляд 15 дописів - від 1 до 15 (із 21 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 25581

    Привіт всім,

    Перш за все, дякую вам за те, що намагаєтесь покращити службу погоди! Я щойно спробував налаштувати його, як описано в дописі в блозі, але все, що я отримую, це повідомлення про те, що «з’єднання не вдалося». У мене є Raspi тут з одним OSPI Прошивка 2.1.9(9).

    Однак, якщо я роблю «завиток opensprinklershop.de: 3333 “переглядів”openSprinklerМагазин метеослужби Німеччини v2.0.4” у відповідь.

    Маю це OpenSprinkler перезапущено через веб-сайт, як і весь Raspi.

     

    Є уявлення, що це може бути?

    В. Г. Матіас

     

    # 25587

    привіт,

    Коротке оновлення від мене. Вчора все повернув на стандартні, щоб сьогодні вранці система автоматичного поливу запрацювала. Сьогодні вранці я спробував ще раз, спочатку з таким же результатом, як описано вище. Але приблизно через 6 годин або більше повідомлення про помилку зникло, і програма відображала лише повідомлення, як описано в дописі в блозі, і знову відображалися дані про погоду. Я буду продовжувати це робити зараз.

    При необхідності було б добре мати в блозі примітку про те, що перше оновлення може зайняти кілька годин.

    Ще раз дякую вам!

    Дивіться Матіас

    # 25631
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Привіт

    Можливо, це пов’язано з використовуваним OpenSprinkler- Прошивка, старіша версія має проблеми з розділенням DNS відразу після перезавантаження.

    Оновіть прошивку або введіть IP (opensprinklershop.de = 130.180.44.149)

     

     

    # 25635

    привіт,

    Дякую за підказку. Оскільки є a ospi У мене прошивка 2.1.9(9), новішої версії, наскільки я знаю, немає. Можливо, мені доведеться налаштувати службу systemd трохи по-іншому, щоб вона чекала, доки мережа фактично не запрацює.

    В іншому випадку запит точно точніший, ніж раніше!

    Дякую тобі за це!

    Матіас

    # 25637
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт
    Вчора я також спробував увійти в службу погоди через порт 3333, як описано в дописі в блозі.
    З учорашнього дня була помилка та «Створення історії погоди».

    Раніше я бачив, що є інша погодна служба з портом 3336.
    Ввів це, і воно одразу запрацювало, «Служба погоди онлайн».

    Остання прошивка 2.1.9(9).

    З повагою
    Матіас

    # 25638
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Ось усі сервери:

    opensprinklershop.de:3333 : DWD Німецька служба погоди, тільки для Німеччини (https://brightsky.dev)
    opensprinklershop.de:3334 : OWM OpenWeatherMap (https://openweathermap.org)
    opensprinklershop.de:3335 : DarkSky (https://darksky.net) <— Не використовуйте, це просто тест!
    opensprinklershop.de:3336 : OpenMeteo (https://open-meteo.com)

     

    # 25645
    Анонімний
    Неактивний

    Дякуємо за список.
    Як я вже сказав, у мене всі вони працюють, крім першого з портом 3333.
    Тоді це буде виглядати як на доданому фото.

    # 25664
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Привіт

    так, дякую, знайшов, зараз відремонтовано.

    Тож порт 3333 тепер також працює.

    # 25917

    привіт,

    Щось сьогодні дивне. Я користуюся послугою dwd, дивіться вище, але хоч тут сьогодні ні краплі дощу не випало, кажуть ospi Не потребує поливу, тому що випало б більше 7 мм опадів. Додаток dwd на сьогодні також не показує опадів. Можливо, вчора була проблема, тому що він загнав спринклер на 120% під час найсильнішого дощу.

    Я використовую eto як метод, він чудово працював після публікацій вище. Схоже, що дані зміщуються на день.

    Заздалегідь спасибі!

    Дивіться Матіас

    # 25918
    Анонімний
    Неактивний

    привіт,

    Тепер, коли ви це згадали…
    У мене точно так само, також DWD, тобто через порт 3333.
    Вчора весь день йшов дощ, 90% полив.

    Сьогодні тут теж не було ні краплі дощу, рівень зрошення 0% і «загальна кількість опадів: 7,9 мм».

    Щось не так, я також припускаю, що дані затримуються на день.

    Дякую і всього найкращого
    Матіас

    # 25919

    Хе-хе,

    У нас не тільки майже однакова назва, але й те саме місце розташування? Для мене теж 7,9. У вас також є метеостанція для регіону Брауншвейг?

    Дивіться Матіас

    # 25925
    Анонімний
    Неактивний

    привіт,

    ні, не зовсім. Моя система знаходиться в районі Бамберг. Але досить цікаво, що вони, очевидно, мають однакові цінності.

    Вітаю, Матіас

    # 25932
    Анонімний
    Неактивний

    Привіт усім тестувальникам і адміністратору,

    Я теж хотів взяти участь в тестуванні, але поки безуспішно. Мені довелося відставати від своїх OSPI Встановіть IP-адресу: 8080/su, щоб зробити запис

    Я спробував усі адреси нових метеорологічних служб, і для кожної з них я отримую повідомлення про помилку (див. додаток) у System Daignose. Неважливо, чи я "opensprinkler“shop.de” або використовуйте згадану вище IP-адресу. Після перезапуску та повторного запиту http://<ip-OpenSprinkler&gt;:8080/su, але з’являється змінений запис, напр Opensprinklershop.de:3333. Однак помилка під системною діагностикою залишається.

    Чи потрібно деінде змінювати записи чи конфігурації? Чи може це бути тому, що я зараз маю ручний набір для поливу, а не, наприклад, Zimmermann? Я оперую OSPI протягом трьох років і зараз на останній версії прошивки 2.1.9 (9).

    Дякуємо за підтримку та найкращі побажання, HG

    # 25935

    Я думаю, що це нормально, у мене це пройшло через кілька годин.

    Дивіться Матіас

    # 25936
    Анонімний
    Неактивний

    Правда, це займає деякий час, але зараз це працює.

    Повідомлення через кілька годин

Перегляд 15 дописів - від 1 до 15 (із 21 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.