Паралельний і послідовний полив

будинки > Форуми > Allgemein > Паралельний і послідовний полив

Перегляд 12 дописів - від 1 до 12 (із 12 загалом)
  • Автор
    повідомлень
  • # 24206
    gd1122gd1122
    Учасник

    Я хочу полити зони 1 і 3 одночасно, а потім автоматично полити зони 2 і 4 одночасно.

    Мені незрозуміло, як це налаштувати. Або це взагалі неможливо.

    # 24209
    Анонімний
    Неактивний

    Наскільки я розумію, вам потрібно встановити однаковий час початку для зон 1 і 3 і вручну встановити інший час початку для зон 2 і 4, який є після часу поливу перших зон.

    Тому що ви не можете формувати групи, де потім говорите, що ту чи іншу групу потрібно обробляти послідовно. Ви можете лише вказати кожній зоні, що її слід обробляти послідовно. Отже, якщо у вас є дві зони з однаковим або перекриваючим часом поливу, ви можете використовувати лише прапорець «Послідовний», щоб сказати, що вони не можуть бути активовані одночасно, а одна за одною. Потім зона відкладається до завершення попередньої.

    # 24210
    gd1122gd1122
    Учасник

    Так, це те, що я робив досі. але це не дає вам хорошого контролю над залежністю від погоди. Якщо він сухіший, час роботи (для 1+3) може подвоїтися. У зв’язку з фіксованим часом спостереження необхідно встановлювати тривалі перерви як запобіжний захід. Мені потрібен автоматичний додатковий полив.

    # 25844
    EdEd
    Учасник

    Привіт всім,

    Тут щось покращилось? Я хотів би мати 2 кола (ліжка) разом, але для мене це коло 2 і коло 4, тобто між ними є ще одне коло. Тому наразі це неможливо (або я щось пропустив). Той факт, що ви не можете змінити порядок тут, справді розчаровує. Це, безперечно, має бути більш гнучким, як альтернатива з групами чи чимось подібним. Це надто жорстко...

    # 25937
    Анонімний
    Неактивний

    Спробуйте за допомогою:
    Параметри редагування

    Налаштувати головний контур поливу або відредагувати контури поливу

    Це мікропрограмне забезпечення підтримує до 2 незалежних головних станцій, кожна зі своїми налаштуваннями, як показано нижче
    перераховані.
    ● Головна станція: визначте головну станцію/зону, також відому як насосна станція. Майстер - це зона, яка
    вмикається разом з іншими зонами. Кожну зону можна встановити як головну. За замовчуванням
    немає (тобто не використовується головна станція).
    ● Регулювання головного ввімкнення: точно налаштуйте точний час увімкнення основного. Прийнятний
    Діапазон від 0 до 600 секунд із кроком 5 секунд. Наприклад, якщо встановлено значення 15, перемикається
    Головна станція вмикається через 15 секунд після відкриття станції.
    ● Параметр вимкнення головного пристрою: точне налаштування часу вимкнення головного пристрою. Прийнятний
    Діапазон від -600 до 0 секунд із кроком 5 секунд. Наприклад, якщо встановлено значення -15, перемикається
    Головна станція вимикається за 15 секунд до закриття станції.
    Розвантажувальні станції
    ● Кількість станцій: OpenSprinkler може автоматично визначати кількість доступних плат розширення;
    Однак користувачеві все одно потрібно встановити кількість зон вручну, оскільки вони обмежують кількість фізичних зон
    може перевищувати. Це особливо корисно під час використання функції віртуальної станції (наприклад,
    дистанційні або радіочастотні станції). За замовчуванням 8.
    ● Затримка станції: час затримки між двома послідовними станціями. Припустимий діапазон
    становить від -600 до 600 секунд із кроком 5 секунд. Наприклад, якщо встановлено значення 60, відкривається
    OpenSprinkler Посібник користувача мікропрограми 2.1.9 14
    друга зона закривається через 1 хвилину після закриття першої зони. Відкривається при налаштуванні -15 секунд
    Друга зона закривається за 15 секунд до закриття першої зони. Від’ємна станційна затримка
    іноді корисно для вирішення проблем дроселювання води. За замовчуванням 0 (тобто наступний
    Зона відкривається відразу після попередньої зони).

    Удачі, HG

     

    # 25939
    EdEd
    Учасник

    Вибачте, але це лише обхідний шлях. Не може бути так, що в opensprienkler можна встановлювати «програми», але тут не можна встановлювати порядок і розпаралелювання зон. Якби я це знав, я б створив власну логіку в NodeRed і KNX. Так і є opensprinkler наразі не рекомендується, краще використовувати Hunter або створити власну логіку в OH, HA або NR.

    # 26454
    Анонімний
    Неактивний

    Ви можете поливати кілька зон одночасно, зробивши кожну зону окремою
    послідовна група. Ви можете зробити це, натиснувши на це в головному вікні
    Натисніть на шестірню в зоні, потім натисніть на вкладку «Додатково», а там букву групи
    прощає. Якщо дві зони мають однакову групову приналежність, вони стають послідовними
    Якщо вони знаходяться в різних зонах, вони виконуються незалежно один від одного.

    # 26553
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Ви бачили, що нове оновлення мікропрограми тепер також підтримує створення груп?

    # 30594
    КітоКіто
    Учасник

    Де я можу знайти нову прошивку?

    зараз встановлено:

    2.1.9 (10)

     

    редагувати: знайшов.

    Прошивка 2023 – версія 2.3.0(128)

    як це встановити (віддалено)?

    3.2 DC

    # 30874
    НахтігальНахтігаль
    Учасник

    На жаль, групова функція нової мікропрограми, здається, не пропонує того, що хотів би gd1122 (і я теж). У мене це було тут. запитав: https://opensprinkler.com/forums/topic/parallel-grouping-of-stations-with-2-2-0-ospi-firmware/ і, на жаль, це, ймовірно, виходить за рамки.

    Я хочу полити зони 1 і 3 одночасно, а потім автоматично полити зони 2 і 4 одночасно.

    Мені незрозуміло, як це налаштувати. Або це взагалі неможливо.

    Це не працює. На жаль.

     

    # 31056
    gd1122gd1122
    Учасник

    Відомо, чому це також не так OSPi надається?

    # 31057
    АдміністраторАдміністратор
    адміністратор

    Прошивка також доступна для OSPi. Просто запустіть сценарій оновлення (за допомогою sudo) – спочатку експортуйте конфігурацію!

    До нової групової функції застосовуються такі правила:

    – у групі (та сама буква) все йде послідовно

    – Поза групами (різні літери) все йде паралельно

    – Група P завжди працює паралельно

    Тож вам потрібно лише встановити 1 + 2 у групі A та 3 + 4 у групі B.

Перегляд 12 дописів - від 1 до 12 (із 12 загалом)
  • Ви повинні увійти, щоб відповісти на цю тему.