OSPi měnit weby

Domů > Fóra > Obvykle > OSPi měnit weby

Prohlížení 5 příspěvků - 1 až 5 (ze 5 celkem)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24072
    Anonymní
    Neaktivní

    Dobrý den,

    Mám test OSPi naložil na mého Raspiho a hrál si s čajem. Protože mám k funkci počasí trochu nedůvěru, rád bych na webu pod zobrazením počasí zobrazil množství srážek stažených z meteorologického serveru. Hledal jsem úryvky webu ve zdrojích, ale nic jsem nenašel. Jak jsou na tom webové stránky OpenSprinkler sestavené aplikací a kde najdu např. výstup aktuálních informací o počasí?

    S pozdravem,

    Cvrčci

    #24081

    Der OSPi nemá webový server, pouze rozhraní API.

    Skutečné uživatelské rozhraní pochází z uživatelského rozhraní.opensprinkler.com, zdrojový kód je k dispozici zde:

    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-App

    Chcete-li vytvořit vlastní web, můžete změnit konfiguraci. Zavolejte v prohlížeči http://<ip-deines-OSPi:8080>/su

    na. Nyní můžete zadat odkaz na svou vlastní stránku.

     

    #24085
    Anonymní
    Neaktivní

    OpenSprinklerapp je aplikace na vašem smartphonu, že? Vlastně chci vidět stránku, která se objeví, když zadám IP svého OSPi vstoupit Nějak se to muselo dostat na Raspi. A pokud instalační skript něco ze sítě nenačte, web by měl být v OpenSprinkler- Bude zahrnuto úložiště firmwaru - to je vše, co jsem nahrál do Raspi.

    Mohl bych dát svou vlastní stránku pro výpočet počasí pod /su, ne? API je pravděpodobně v manuálu. Vlastně se snažím na webu vidět, kolik srážek je OSPi vypočítává. Nebo ano OSPi tato informace vůbec ne?

    #24100

    Ne, aplikace a web jsou napsány v JavaScriptu a mají stejný programový kód. A ne, není přijat v repozitáři firmwaru.

    #24119

    Řešení tedy je:

    1. Stáhněte si zdrojový kód z Githubu

    2. Nastavte webový server a nakonfigurujte výše uvedený zdrojový kód jako web

    3. Změňte nastavení / su tak, aby směřovala na webový server.

     

Prohlížení 5 příspěvků - 1 až 5 (ze 5 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.