Paralelní programy a adaptace prostřednictvím evapotranspirace

Domů > Fóra > Obvykle > Paralelní programy a adaptace prostřednictvím evapotranspirace

  • Toto téma má 2 odpovědi od 2 účastníků a bylo naposledy aktualizováno před 4 lety z Anonymní.
Prohlížení 3 příspěvků - 1 až 3 (ze 3 celkem)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14049
    Anonymní
    Neaktivní

    Ahoj všem,
    Mám následující otázku týkající se programů v Opensprinkler.

    Mám 4 kruhy na zalévání trávníku. Chtěl bych spustit dva z nich současně v požadovaném čase (30 minut).

    Začněte program 1 se dvěma kruhy v 05:00 - 05:30
    Začněte program 2 se dvěma kruhy v 05:30 - 06:00

    Používám také řízení počasí Evapotranspiration (ET). Pokud například vypočítáte zavlažování 150%, doba zalévání by se zvýšila o 30 minut. To by znamenalo, že program jeden není dokončen v 05:30, ale program dva již začal. 4 kruhy by mi nezachytily přívod vody. Existuje možnost, že program 2 se dvěma kruhy se spustí až po dokončení programu 1, i když byl čas zavlažování prodloužen úpravou počasí?

    Mnoho pozdravů a ​​díky předem.

    #14091

    Dobrý den,
    v tomto případě bych doporučil snížit to na dva kruhy. Jednoduše připojte 2 solenoidové ventily k jednomu připojení a u těchto dvou aktivujte možnost „Jeden po druhém“.
    Bohužel zde nevidím žádnou jinou možnost, protože pro váš požadavek byste museli naprogramovat „skupiny“, se kterými by bylo možné elektromagnetické ventily kombinovat. Téma se objevilo několikrát, vytvořím problém s vývojovým týmem, možná bude naprogramován.
    https://github.com/OpenSprinkler/OpenSprinkler-Firmware/issues/115

    Nezapomeň, OpenSprinkler je open source. Přispět můžete i vy!

    #14101
    Anonymní
    Neaktivní

    Moc děkuji za pomoc. Pak se tam budu i nadále dívat, zda bude změna zohledněna v jedné z následujících verzí.

    To je, jak dlouho zvládám se správnými programovými přestávkami, protože max ET je 200%, jak jsem četl.

    Spusťte program 1 se dvěma kruhy v 05:00 - 05:30 při 200% ET, program běží až do max. 06:00
    Začněte program 2 se dvěma kruhy v 06:00 - 06:30

    Doufám, že nemám chybu.

    S pozdravem

Prohlížení 3 příspěvků - 1 až 3 (ze 3 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.