Tlačítko pro aktivaci kruhů

Domů > Fóra > Obvykle > Tlačítko pro aktivaci kruhů

Prohlížení 2 příspěvků - 1 až 2 (ze 2 celkem)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29724
    SimulantSimulant
    Účastník

    Dobrý den, na kole,

    Kromě zavlažování trávníku a záhonu jsem nyní připojil i svůj skleník. The opensprinkler sedí poblíž pumpy. Odtud jde permanentní tlakové vedení a ovládací kabel do skleníku (cca 20m) a ve skleníku mám dva solenoidové ventily a mechanický vodovodní kohoutek. Solenoidové ventily jdou do reduktoru tlaku a odtud do odkapávacího potrubí pro rostliny. V aplikaci i v prohlížeči vše funguje perfektně. Bohužel moje žena má určitý problém s přijetím digitálního provozu.

    Rád bych nyní do skleníku nainstaloval dvě (mechanická) tlačítka, která následně spínají příslušný zavlažovací okruh na řekněme 10 minut ve skleníku. Ovládací kabel, který otevírá nebo zavírá solenoidové ventily, již nemá žádné volné dráty. takže se nemůžu dostat přes kabel opensprinkler může přistupovat. Takže by se to muselo udělat nějak „chytře“. Bohužel jsem zatím nenašel správný přístup, kterým směrem se zde musím zamyslet. Dalo by se případně zaznamenat vstupy přes komponenty shelly a poté je odeslat přes http nebo podobný opensprinkler poslat? Existuje způsob, že? opensprinkler digitálně dát příkaz: „Aktivujte okruh 3 na 10 minut“, aniž byste museli nastavovat kompletní systém chytré domácnosti?

    Díky a pozdravem

    #30309

    Podívejte se zde ve fóru pod „Trik č. 6“

Prohlížení 2 příspěvků - 1 až 2 (ze 2 celkem)
  • Chcete-li odpovědět na toto téma, musíte být přihlášeni.